Вона, офіційно з’явившись на світ тільки на початку року, вже встигла добряче попсувати нерви усім мешканцям області, наплутати показники у рахунках і, відповідно, суми. Багатогодинні стояння у довжелезних чергах у надії вирішити заплутану ситуацію, як правило, ні до чого не призводять, а тільки ще більше дратують людей. При цьому з’ясувати, хто і за що відповідає у цій енергетичній компанії, просто нереально. Гнівні повідомлення, котрі розлючені споживачі залишали на сайті компанії, акуратно видаляються адміністраторами, і реакції на них годі й чекати. Саме тому вінничани вже приступили до боротьби.
У соціальних мережах вже створена група «СТОП-Енера», де кожен може висловити свій, здебільшого сумний досвід спілкування з цієї компанією. Відгуків та побажань вже назбиралося чимало. Найчастіше вінничани просять або навчити «Енеру» працювати» як слід, або відмовитися від її послуг і купувати електроенергію в іншого постачальника. Але вся біда у тому, що «Енера», по суті, монополіст. Тому альтернативи немає… Споживачі заходилися засипати НКРЕКП скаргами про незадовільну роботу компанії.
А кілька днів тому вінничани створили електронну петицію на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України, в котрій вимагають провести фінансову та антикорупційну перевірку енергетичної компанії ТОВ «Енера Вінниця». У ній зокрема йдеться: «ТОВ «Енера Вінниця» недобросовісно виконує свої функції, користуючись своїм монополістичним становищем:
– невірно, в бік збільшення робить нарахування споживачам, згідно з спожитою електроенергією (потім вимагає сплати зі споживача по нереальних боргах);
– створює постійні незручності споживачам своєю невідповідною роботою (не реагують на звернення споживачів, не відповідають на запити та листи).
І хоча до завершення голосування ще 90 днів, ця петиція стрімко набирає голоси.
Ілона ВАЛЬТЕР
Верніть назад проплату за використану електроенергію по книжках, як було раніше, а не по ваших зарозумілих схемах в яких простій людині дуже тяжко звести кінці з кінцями. Тим паче, що ваші квітанції завжди приходять не вчасно, чим ви сворюєте додаткові проблеми для споживачів. Не треба в нас наперед вищитувати за не використану електроенергію. В магазинах у вас наперед не беруть грошей за не куплені товари на місяць вперед, то чомуж ми повинні платити? Будь-ласка, наведіть порядок у своєму господарювані, чим допоможете собі та користувачам.
Підписуйтеся під петицією на сайті Президента!
Зачем держать офисы в маленьких городах если они неришают вопросов
Щоб отримувати дохід! Підписуйтеся під петицією на сайті Президента!
Заперечую позовні вимоги в повному обсязі. Вважаю, що Позивач: – не розробив Договір пропозиція оферти для укладення з побутовими споживачами на основі Типового; – не конкретизував його умови; – не узгодив з Відповідачем спірні істотні умови по 23 пунктах протоколу розбіжностей. -Енергопостачальник (ПАТ «Вінницяобленерго» СО ВЕМ) з 01.01.2019 р. перейменований на «розподільник» і договори з побутовими споживачами не укладає. Позивач не виконує запропонований договір –
не надає абонентської книжки, рахунки, за облік і якість не відповідає. Укладення договору позбавляє прав, які Відповідач мав до 01.01.2019 р.
Позовна вимога: Визнати договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг №ХХХХХХ між ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» та громадянином ХХХХХХХ укладеним на умовах запропонованих ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ», як Типового.
Договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг №070040771 підписані в.о. директора, скріплені печаткою 16.04.2019р. доставлений Відповідачу.
Я склав протокол розбіжностей/пропозицій істотних умов Договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг № ххххх, про що зробив застереження у договорі та за №хххх від 25.04.2019р. зареєстрував Директору ТОВ «ЕНРЕРА ВІННИЦЯ» разом з не підписаним договором відповідно до ч.4 ст.181 ГК України.
Рішення підготувати позов до суду підписано керівником товариства 26.04.2019р.- вказано на Протоколі розбіжностей/пропозиції (у справі), відразу, порушив обов’язки погодити істотні умови договору.
Позивач протиправно прийняв рішення не виконати обов’язки, визначені Законодавством щодо загального порядку укладення господарських договорів, не вжив заходів для врегулювання/узгодження розбіжностей щодо істотих умов з Відповідачем, передав до суду без згоди другої сторони:
Добре організуватися та подати до суду, включити у позивну заяву моральні збитки
Можливо у когось подібна ситуація . Нарахована субсидія з Лютого . Рахунки приходять в них субсидія – О.Відповідно нараховується борг .По рахунках заплатив тому що грозять відключенням .