Приємно відзначити, що подружжя було в українському національному вбранні, а сам чин супроводжувався співом місцевого парафіяльного хору. Щастя та довголіття подружжю!

Щиро дякую за прекрасні світлини  Василь і Тетяна Медяні, – написав у своєму фейсбуку організатор фесту Вадим Вітковський.

Що показав  перший обласний історико-культурний фестиваль «Володієвецьке весілля»?  Це автентичні народні пісні, обряди та вшанування пам‘яті першого президента УНР у вигнанні Андрія Левицького, який понад 100 років тому брав шлюб зі своєю дружиною у Володіївцях. Відтворення стародавності та українських традицій в сучасних умовах.

Впевнений, що наступного року молодят (та й старших віком!), бажаючих взяти шлюб під час “ВОЛОДІЇВЕЦЬКОГО ВЕСІЛЛЯ-2020”, у володіївецькому старовинному храмі буде набагато більше, бо, як свідчить історія, після взятого тут шлюбу Президентами стають не лише наречені, але й їхні діти (син Андрія Лівицького – Микола – також згодом став Президентом УНР у екзилі)!
І наостаннє: при підтримці департаменту інформаційної діяльності Вінницької облдержадміністрації  ми сподіваємося видати збірочку матеріалів про “Володіївецьке весілля”- цієї незвичайної історико-культурної акції у справі відновлення і збереження національної пам’яті Українського народу!

Михаил Каменюк 发布于 2019年7月15日周一