Серед білого дня моя донька знаходилась на пасовищі, що за селом. Там багато хто буває, бо ж пасуть худобу діти, чи просто відпочивають – канікули.

Аж раптом на доньку наскочив неповнолітній житель нашого села, 14 річний восьмикласник з нашої місцевої школи і застосувавши силу, зґвалтував наше дитя.

Потім почав залякувати, мовляв скажеш комусь – опозоримо з хлопцями на цілий світ через Інтернет. А далі були ще грізніші попередження – мовляв прикончу… Четвертокласниця все-таки розповіла матері про таку зухвалу наругу. Та зробила заяву до поліції.

Зараз ведеться слідство, однак ґвалтівник малолітньої четвертокласниці і сам малолітній. Тому притягти його до відповідальності, посадивши за грати – не можна. Скоріше всього його чекає спецучилище для малолітніх злочинців. Раніше таке було біля Вінниці у с. Якушинцях. Але його не так давно розформували, тепер таке є на Дніпропетровщині.

В селі негативно відгукуються про ґвалтівника та його родину. Кажуть, що і його мати народила – завагітнівши неповнолітньою.

Шаргородщина шокована – не так часто набувають резонансу злочини, коли діти ґвалтують дітей

Юлія Іванюк