– Яскравий початок осені, який здивує не лише гастрономічними цікавинками та розвагами, але й запропонує безліч різноманітних активностей для діток та їх батьків на зоні Family Time, драйвові виступи європейських гуртів та DJ-їв, винний дворик та смачний лекторій», –  зазначають організатори.

Розпочнеться святковий Food Fest 13 вересня о 12.00 з конкурсів на швидке поїдання їжі, будуть діяти швидкі одруження і вже в вечері Вінниця буде танцювати під виступ англійського гурту «Berd Rogers».

14 вересня цілий день буде святкування до Дня народження улюбленого міста.

Зона Family Time запропонує майстер-класи з тістопластики, малювання, кулінарії, орігамі та танців. Також буде діяти спеціальна програма для людей віком 60+.

15 вересня липня всі ці розваги триватимуть: можна буде продегустувати вишукане вино на винному дворику, посмакувати оновленим фуд-кортом, відпочити на лаунж-зоні з Dj, відвідати лекторій та завершити гастрономічний вікенд виступами польського гурту «Yellow Horse» та українським гуртом «Light Dreams».

Впродовж п’ятниці, суботи та неділі Vinnytsia Food Fest триватиме в Центральному парку.

«Протягом трьох днів з 12.00 до 22.00 приходьте на «Vinnytsia Food Fest», щоб посмакувати життям!», – запрошують організатори.