Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Раніше всіх нових керівників у регіонах представляв особисто президент Володимир Зеленський. Тому не виключено, що в четвер новий президент вперше відвідає Вінниччину. Втім, на сайті президента поки що немає інформації про його ймовірний візит до Вінниці.

Хто ж буде «губернатором» від Зе в області Гройсмана і Порошенка?

До останнього часу серед місцевої опозиції, яка 23 серпня на День прапора виходила під ОДА із мітингом проти призначення Владислава Скальського, жевріють мріє про так званого «варяга» – кандидата із Дніпра чи Львову… Бо тільки він на думку активістів Палія, Гандурського, Воловодюка, Малиновського і Гайди зможе розібратись із місцевою «вінницькою мафією»…

Втім, президент Володимир Зеленський подав на розгляд Уряду свою кандидатуру на посаду нового керівника Вінницької облдержадміністрації на місце Валерія Коровія. І як відомо, ще в Кабміні Гройсмана було підтримано кандидатуру Владислава Скальського, який досі працював заступником вінницького міського голови.

Згодом Владислав Скальський подав до НАЗК декларацію як кандидат на посаду голови Вінницької ОДА… І на 99% є ймовірність того, що 19 вересня саме освічений, розумний, ерудований та знаний в рядах великого бізнесу Скальський стане новим головою ВінОДА всупереч бажання багатьох опозиціонерів до Гройсмана і Порошенка…

До речі, ще 23 серпня на День Прапора після урочистостей Валерій Коровій прокоментував можливі кадрові зміни в області цієї осені :

– Валерію Вікторовичу, як Ви прокоментуєте  новину про майбутнє призначення Владислава Скальського на посаду голови Вінницької ОДА?

– Я Владислава Скальського знаю давно, вважаю його одним з найкращих інвестиційних менеджерів, який дуже добре знає суть справ. Говорити про посаду на рівні голови ОДА… Я думаю, що він впорається. Серед мінусів – він не знає області, але це справа наживна. Все буде залежати, від якої команди він тут буде. Але я позитивно відношусь до його кандидатури.

– Серед тих кандидатур, які називалися напередодні, прізвище Скальського не надто гучно звучало. Для багатьох ця новина стала доволі несподіваною. Як Ви думаєте, чому президент зупинився саме на кандидатурі Скальського?

– Я можу сказати, що для мене тут нічого неочікуваного не було. Просто в сфері політичного аналізу та прогнозування на теренах Вінницької області все, на жаль, базується на рівні чуток і якихось припущень, а не на прагматичних підходах і розуміння того, що є принципи командної гри…

– Людей здивувало зокрема те, що Скальський вважається ніби як членом команди Гройсмана у Вінниці, але його кандидатуру висуває Зеленський…

– Це питання до Зеленського. Декого, наприклад, дивувало, чому Коровія не звільнили. Але давайте говорити відверто, що Коровій вийшов з команди, яка працювала у міській раді. Коровій – командний гравець і для нього принципи командної гри – це є сутність. Ми все робили для того, щоб розвивалося місто і регіон. На сьогоднішній день Вінницький регіон за динамікою розвитку – ви можете легко це перевірити – по більшості позицій є найкращим в Україні. Це не робилося на порожньому місці, була проведена відповідна робота.

Зараз щось прогнозувати… я поки нічого не можу про це сказати. Тому що я поки що не бачу тієї політики, яку буде реалізувати новий уряд. Тому що на сьогоднішній день всі перебувають у політичній ейфорії. Але насправді ця ейфорія – вона базується на тій роботі, яку продовжує робити так звана “стара команда”. Команда, якій показали, що люди її не хочуть зараз, вони хочуть чогось нового. Ну ось тепер питання: ось це нове – воно буде в плюс, чи буде в мінус? Ніхто поки що про це нічого не може сказати. В мене є свої суб’єктивні судження, але оскільки я зараз перебуваю на посаді голови ОДА, я, вибачте, не маю права як чиновник, давати якісь оцінки тим чи іншим процесам.

Нагадаємо, що 21 серпня Президент Володимир Зеленський подав на розгляд Уряду кандидатуру на посаду нового очільника Вінницької облдержадміністрації. Ним може стати Владислав Скальський, який сьогодні працює заступником мера Вінниці.

Відповідний документ оприлюднив у Фейсбуку віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«…пропонується розглянути проекти Указів Президента України:

Про призначення Скальського Владислава Володимировича головою Вінницької обласної державної адміністрації (у разі розгляду питання щодо звільнення голови Вінницької ОДА Коровія В.В.).

…Про звільнення Коровія Валерія Вікторовича з посади голови Вінницької обласної державної адміністрації (у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України; у разі розгляду питання про призначення Скальського В.В.)», – зазначено у документі.

Разом  на засіданні Кабміну погодили кандидатуру Скальського на посаду голови Вінницької ОДА. Також проголосували за нових губернаторів Рівненської і Запорізької ОДА.

Довідка

Владислав Скальський народився 18 січня 1976 в м. Вінниця.

Навчався, спочатку у ЗОШ №6, потім у ЗОШ №35 м. Вінниця. Після закінчення 11 класів (1993 року) вступив до Вінницького державного технічного університету на факультет будівництва. Здобув у 1998 році фах спеціаліста з теплогазопостачання, вентиляції та охорони повітряного басейну.

У 1997 році почав працювати на посаді менеджера ТОВ «ТК ВінницяЮгторг», яке займалося гуртовим продажем алкогольних напоїв.

В 1999 році перейшов працювати заступником директора з будівництва в ТОВ «Європа» м. Вінниця.

В 2006 році прийнятий на посаду менеджера-стажиста в ТОВ «МЕТРО КЕШ енд КЕРРІ Україна» в м. Київ. Після черги підвищень, у квітні 2007 року став директором торгівельного центру в м. Вінниця.

У липні 2010 року переїхав працювати у Республіку Казахстан, де відповідав за розвиток мережі торгівельних центрів ТОВ «МЕТРО КЕШ анд КЕРРІ Казахстан».

В квітні-травні 2012 року переїхав до Російської Федерації, де почав працювати директором дивізіонів «Південь» та «Сибір» в федеральній мережі гіпермаркетів компанії «Лента».

В квітні 2014 року вирішив повернутись в Україну, де з липня 2014 року – генеральний директор ТОВ «ГПС нерухомість Київ». В січні 2015 року звільнився за власним бажанням.

З квітня по липень 2015 року виконував обов’язки генерального директора ДП «Центр державного земельного кадастру» при Держгеокадастрі України.

З лютого по червень 2016 року – директор КП «Інститут розвитку міст» Вінницької міської Ради.

З 24червня 2016 року призначений на посаду заступника міського голови Вінницької міської ради.

Одружений, має доньку.