Про це повідомила прес-служба Вінницької ОДА.

До участі у ярмарку будуть залучені підприємства переробної промисловості з виробництва м’ясних та ковбасних виробів, м’яса курей, яєць, олії, молокопродуктів, а також хлібобулочних, кондитерських, макаронних виробів, борошна, круп, плодоовочевих консервів, а також торгівельні підприємства споживчої кооперації і сільськогосподарських товаровиробників м’яса, риби, фруктів, овочів, меду та інших продовольчих товарів.

Також населенню запропонують саджанці фруктових дерев, а також кущі смородини, аґрусу, малини та різноманітні квіти.

Директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко наголосив, що проведення сільськогосподарських ярмарків має на меті насичення ринку доступною сільськогосподарською продукцією з урахуванням моніторингу цін, які зазвичай встановлюють нижчими, ніж на ринках міста. Посадовець також підкреслив, що проведення таких заходів надає можливість дрібним фермерам реалізувати власну продукцію.

Вінничани зможуть придбати продовольчі товари та сільгосппродукти за прийнятними цінами безпосередньо у виробників.

У ярмарку, який пройде 28 вересня 2019 року, приймуть участь близько 200 товаровиробників з усіх районів області та обласного центру. Найбільше продовольства на перший ярмарок привезуть з Вінниці, Вінницького, Літинського,Тиврівського, Липовецького та Немирівського районів. Всього планується реалізувати товарів на суму біля 3 мільйонів гривень.