Уже який ефір поспіль учасники шоу “Танці з зірками 2019”, пара хореографа і танцюриста зі Жмеринки Олександра Прохорова і чемпіонки світу з гімнастики, призерки Олімпійських ігор в Ріо Анни Різатдінової, отримує безліч компліментів і голосів від глядачів і найвищі бали від суддів проекту.

Страсна румба пари на четвертому ефірі шоу вразила не тільки шанувальників, які назвали цей номер найсексуальнішим за всю історію проекту, але і суддів, які оцінили виступ пари на рекордні 40 балів! У трьох ефірах з чотирьох Анна і Олександр були лідерами турнірної таблиці, що дає повне право вважати їх фаворитами шоу і одними з найбільш вірогідних претендентів на перемогу. Днями вони зустрілись зі своїми шанувальники та розповіли усі подробиці закулісся.

– Саша, а де ти вчився танцювати? Ти брав участь у якихось конкурсах?

– Ну, взагалі, танцювати я почав досить пізно – в 15. У школі моя подруга просто запросила мене станцювати на міському конкурсі і я не відмовився. Ми з нею пішли в студію і мені там настільки сподобалося займатися танцями. Завдяки моєму першому педагогу Тетяні Романівні, яка надихнула мене на танець, захотілося продовжувати цим займатися. Після цього я закінчив Вінницьке училище культури, потім Київський університет культури, я перетанцював в багатьох балетах і це теж відкладає свій відбиток на володіння хореографією. Я брав участь в конкурсах бальної хореографії, брав участь в фестивалях за кордоном, тобто це вже великий досвід, але ще є куди розвиватися.

– Що в підготовці до ефірів дається складніше всього: розучити руху, підтримки, емоційний зв’язок, акторська частина і т.п.?

– Найскладніше – це зібратися вже перед самим ефіром і видати те, чого ти вчився.

– Хто з хореографів ставить ваші номери і з ким би ще хотіли попрацювати?

– Над шоу працює дуже багато хореографів, головний з них – це Ксюша Горб, з якою нам доводилося найбільше працювати. А зараз у нас буде інший хореограф – це Андрій Дикий, він допомагає нам в постановочному процесі. Також ми працювали з Ладою Касинець, яка ставила для нас сучасні танці, навіть якщо це бальні танці, вона все одно доповнює їх якимись своїми нюансами. Тому вся команда працює як одне ціле – все допомагають один одному. З першого ефіру ми почали працювати з Ксенією і відразу у нас добре пішло . Олександре, хочеш ти взяти участь в американській версії шоу Dancing with the Stars?

– Звичайно, я хотів би взяти участь в цьому шоу, воно схоже на наш формат. Це новий рівень, це нові можливості, але зараз у мене один проект – «Танці з зірками». Можливо, в подальшому я б хотів взяти участь в американській версії шоу в «Dancing with the Stars», чому б і ні? Тільки зірку я з собою візьму – це Аня.

Віталіна Володимирова