Тиманівська каша – це не лише гастрономічний шедевр! Віднедавна вона занесена до реєстру об’єктів нематеріальної культурної спадщини Вінниччини. І це заслужено, адже засипана капуста має свою історію і сягає своїми коріннями у часи козаччини. Всім відомо, що суворівські солдати смакували її, коли розміщувалися у Тиманівці.

Страва надзвичайно багата на поживні речовини. Її приготування треба починати із благословення, молитви та гарного настрою. На 10 літрів джерельної води потрібен кілограм квашеної у діжці капусти. Додати кілограм пшона, 200 грамів вершкового масла, 10 середніх цибулин, 5 домашніх яєць, півлітра молока, 100 грамів манної крупи, 300 грамів домашньої олії. Сіль за смаком та 5 штучок лаврового листя. Незмінний інгредієнт – українське сало, як свіже, так і вистояне. Обов’язково страва прикрашається свіженькими шкварочками.

Рецепт «Засипаної капусти» можна знайти і в Інтернеті, але секрет приготування – це душа тиманівської людини. Тому всіх поціновувачів смачної їжі та любителів справжнього українського свята запрошуємо на фестиваль!Цьогоріч на фестивалі кожне село громади буде представляти своє “диво з горнятка” – страву за своїм унікальним рецептом. А ще на гостей чекають козацькі розваги та конкурси! Але найголовніше – для всіх гостей свята буде приготовлено 100 літрів тиманівської каші.

Валентина Лісова