Адже на дереві знайшли «мертвих ляльок» із відірваними кінцівками, яких хтось спеціально розвішав тут для залякування чи в рамках якогось культу?

Про моторошну картину на околиці села повідомив колишній міліціонер, а нині успішний староста сіл Демидівка та Могилівка Юрій Мельник:

– Як староста, хочу заспокоїти стурбованих батьків та звичайних мешканців села Могилівки з приводу дивної знахідки на околицях села Могилівки. Вчора був на цьому злощасному місці, разом з небайдужим мешканцями села. Мова йде про десятки старих ляльок, в тому числі з відірваними кінцівками, які (ці кінцівки) теж були розвішані на тому ж дереві. Про знахідку поінформовано дільничного інспектора поліції Олександра Півторака та начальника Жмеринського відділу поліції Валерія Домбровського… З МІСЦЯ ДИВНОЇ ЗНАХІДКИ ОРЕНДАРЕМ ТЕРИТОРІЇ, НА ЯКІЙ ЇЇ БУЛО ВИЯВЛЕНО, САМЕ ДЕРЕВО ТА ВСЕ, ЩО НА НЬОМУ БУЛО РОЗТАШОВАНЕ ЗНИЩЕНО. Світлини не розміщую, щоб не наводити жах на тих, хто цього не бачив. СКАЖУ КОРОТКО : КАРТИНА НЕ ДЛЯ “СЛАБОНЕРВНИХ”.

Юрій Мельник

На мою думку, це копіювання невідомими особами, вірогідніше всього приїжджими, побаченого у фільмах жахів або тих, хто начитався публікацій в Інтернеті про наявність в Мексиці місця, де РИТУАЛ РОЗМІЩЕННЯ СТАРИХ ЛЯЛЬОК НА ДЕРЕВАХ Є МІСЦЕВОЮ ПРИНАДОЮ ДЛЯ ТУРИСТІВ. Ні про що погане навіть думати не хочу. Переконаний, що у мешканців громади ПІДСТАВ ДЛЯ ХВИЛЮВАНЬ БУТИ НЕ ПОВИННО. СИТУАЦІЯ ЗНАХОДИТЬСЯ ПІД Контролем. Дякую за повідомлення про дивну знахідку місцевому мешканцю, прізвище якого вважаю повідомляти не доцільним. У соцмережі активно відреагували на це повідомлення, в коментарях деякі припускають, що на Вінниччині «завелися» прихильники культу вуду. Проте, більшість впевнена, що це прояв чорного гумору, або витвір любителів фільмів жахів.

На фото ляльки з Інтернету, бо Юрій Мельник вирішив реальних світлин із місця знахідки не поширювати.