Після виїздів у кілька областей 9 жовтня посадовці Офісу президента, урядовці, народні депутати України проведуть зустріч у Вінниці в «Плеяді» о 16.00.

Тут планується обговорення із фронтовиками, громадськістю та ЗМІ плану мирного врегулювання війни на Сході України.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької обласної державної адміністрації.

Зустріч відбудеться в приміщенні обласної філармонії ім. М. Леонтовича.

Стратегію влади щодо досягнення миру та захисту суверенітету й територіальної цілісності держави із мешканцями Вінниччини обговорюватимуть представники Міністерства закордонних справ України, Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Міністерства оборони України. Також присутніми будуть народні депутати України, представники ОБСЄ, керівництво облдержадміністрації, очільники органів місцевого самоврядування.

Представники уряду детально пояснять, які кроки для припинення війни будуть здійснені найближчим часом, за які «червоні лінії» влада не заступатиме та чому Україна погодилася на «формулу Штайнмаєра».

Учасники зустрічі матимуть змогу висловити свої думки та поставити запитання…

На попередніх зустрічах посадовцям Офісу президента, урядовцям та народним депутатам було вкрай важко пояснити наміри Зеленського і Уряду щодо завершення війни на Донбасі та проведення виборів на окупованій території України…