Після цього водій розвернувся посеред дороги та припаркував авто в забороненому місці. Далі погнався за пішоходом і наніс йому кілька ударів. А потім нападник сів у автівку та знову, демонстративно, прямо по пішохідному переходу, на якому в той момент перебували люди, втік з місця пригоди…

Цей момент зафіксували відеокамери й відео набуло неабиякого резонансу. Сьогодні на нього під час сесії відреагував й мер Сергій Моргунов. Він закликав поліцію негайно знайти порушника.

– Це ганебна ситуація, такого не повинно траплятися у Вінниці. Потрібно встановити особу порушника і за таке жорстко наказувати.

Ось як прокоментували ситуацію у прес-службі поліції.

– Вінницьким відділом поліції розслідується кримінальне провадження, відкрите за фактом хуліганства 28 жовтня у м. Вінниці на вулиці Соборній. Водій автомобіля БМВ порушив правила дорожнього руху, а потім накинувся з кулаками на пішохода. Правопорушення було зафіксовано відеокамерами Ситуаційного центру м. Вінниці .За цим фактом поліцією відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.296 КК України (хуліганство).Потерпілий від дій водія до цього часу не звернувся з заявою до поліції. Без його заяви буде важко притягти до відповідальності зловмисника Просимо потерпілого звернутися до Вінницького відділу поліції за адресою вул. Пирогова, 4.

Віталіна Володимирова