І це вже не перший випадок! Кілька днів тому працівники прокуратури області спільно із Управлінням СБ України у Вінницькій області та слідчим управлінням ГУНП у Вінницькій області викрили корупційні діяння одного з керівників Могилів-Подільського відокремленого підрозділу “Жмеринська дирекція залізничних перевезень” Регіональної філії “Південно-західна залізниця” Акціонерного товариства “Українська залізниця”. Про це повідомляють у прес-службі прокуратури області.

У ході проведення слідчих дій, отримано достатні дані про те, що цей посадовець отримав неправомірну вигоду – 8 тис. грн за безперешкодне та своєчасне надання вантажних вагонів суб’єкту господарювання для перевезення товару.

Насправді перед підприємцем посадовець тільки створював видимість, що вільних вагонів немає і що для їхньої подачі треба дуже багато часу.

Наразі керівника затримано у порядку ст. 208 КПК України.

Прокуратурою Вінницької області готується письмове повідомлення про підозру та відповідне клопотання про обрання запобіжного заходу затриманій особі.

Тривають першочергові слідчі дії з метою установлення всіх обставин вчиненого злочину та можливо причетних до нього осіб.

Ілона ВАЛЬТЕР