23-24 листопада вихованці Ладижинської ДЮСШ №2 брали участь у фіналі кубку України з ушу та чемпіонаті України з ушу-саньда серед школярів, що проходили у Херсоні. Спортсмени здобули 4 золотих, 6 срібних та 2 бронзові медалі.

Чемпіонами та призерами фіналу кубку України стали: Гутій Микола – І місце (саньда), І місце (туйшоу); Лебедєв Іван – І місце (саньда), ІІ місце (туйшоу) та Асюченка Віталія – ІІ місце (саньда), ІІ місце (туйшоу). Чемпіоном та призерами чемпіонату України з ушу-саньшоу серед школярів стали: Заіка Павло – І місце (туйшоу), ІІ місце (саньда); Магазинський В’ячеслав – ІІ місце (саньда), ІІ місце (ціньда) та Біда Ілля – ІІІ місце (саньда), ІІІ місце (ціньда). Тренує спортсменів Вадим Зашейко.