Лише зелений паркан і пеньки на місці чудових піхт та кущів, які росли тут роками. Цікаво, як це податкова дозволила «окупувати» свою клумбу та вирубати її дотла? Невже не можна було пересадити ці чудові та вічно-зелені кущі в сусідній парк над Вишеньським озером? Це зробили або вандали, але розумово-відсталі люди! – поскаржився в редакцію 33kanal.com вінничанин Анатолій Іванович, що мешкає поруч із новим будівництвом на вулиці Андрія Первозванного.

– Вони закрились парканом ще на Андрія і рубали там все немилосердно! Я хворів і не міг вийти сам та зупинити це все! Мабуть, треба було телефонувати в поліцію? Але чи вони будуть приїздити на кожен зрубаний кущ, коли злодії не всі за гратами?

Після цього «сигналу» від городян редакція зробила запит у ВМР, щодо будівництва біля міської податкової на Вишенці. Та звернулась власне до працівників податкової, які самі здивовано розглядають нових сусідів із зеленим парканом та порубаними хвойними.

– Ми всі шоковані, бо фактично знесли клумбу та зрубали там все! Це будується не податкова, а хтось із приватників. Кажуть, це ще один ТРЦ? Але точно ніхто не знає!, – зазначила працівник міської ДФС. – Може більше знає наше керівництво? Ви можете допомогти знайти власників – цих вандалів?

Нагадаємо, що свого часу на цій території за колишнім готелем «Дружба» планували збудувати аквапарк, згодом – житловий мікрорайон типу «Парковий»… Тепер доля цієї території, яка не один раз переходила із рук в руки, невідома… Зате поряд давно виросла в парку церква МП, пара АЗС, кафе і тепер – зелений паркан із порубаними хвойними!