Саме туди поїхала делегація від ПЦУ від Вінниччини. Громада ПЦУ в храмах цими днями разом збирала кошти та подарунки для благодійної мети.

– Ми їдемо до наших земляків на їхнє запрошення. Веземо і подарунки, і слово Боже. Адже наші воїни сьогодні стоять на небезпечному місці передової війни. Вони захищають нас всіх і кожного. І ви знаєте, що там продовжується війна, гинуть наші воїни. Ми в храмах ПЦУ щоденно молимось  за Україну  та наше воїнство, за мир. Але ця поїзка особлива – рік тому нам повернули нашу  Православну Українську Церкву. І воїни української держави тепер можуть просити Божої благодаті і захисту в канонічній церкві рідною українською мовою. Це історичне досягнення. І як би не боролись московські пропагандисти і не виливали бруду – колесо історії не зупинити. Це вже розуміють мільйони. Віримо, що Бог об’єднає всіх християн і всіх людей доброї волі в молитвах за мир в Україні.

Це не перша поїздка наших священників. З перших днів війни ми систематично посилаєм туди нашу допомогу, священників. Вони вже похрестили там не одне маля. Діти підросли. і їхні батьки запрошують у гості. А старших, яких опікаємо, запрошуємо на Вінниччину в наші табори відпочинку.

Закликаю усіх долучитись до допомоги та підтримки наших воїнів. Аже лише завдяки їхньому героїзму та самопожертві там ми можемо мирно жити і святкувати Різдво тут. І молитись за Україну та мир і спокій у ній, – заявив митрополит Симеон.

А перед цим освятив ще один храм ПЦУ.