11 січня за процесуального керівництва прокуратури Вінницької області, слідчими Територіального управлінням ДБР спільно з оперативним підрозділом СБУ області затримано адвоката колегії адвокатів Вінницької області за пособництво в одержанні неправомірної вигоди.

– Прокурором Вінницької області підготовлено та, за його дорученням, на підставі статтей 276 та 481 КПК України, вручено повідомлення про підозру адвокату за фактом пособництва в одержанні службовою особою правоохоронного органу, яка займає відповідальне становище неправомірної вигоди в сумі 1000 доларів США, тобто, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України.

На даний час, стосовно підозрюваного, вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу, проводяться усі необхідні слідчі дії, – повідомили у прес-службі прокуратури.

Довідково: Згідно ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди поєднане з вимаганням), передбачена відповідальність у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади, чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Подробиці в газеті «33-й канал».

Валентина Лісова