Скульптура утворила навколо себе великий ажіотаж, люди фотографуються, а деякі поруч співають вже не тільки колядки та щедрівки, але й пісні поп-співака. Подивитися на «дерев’яного» Винника у ролі біблійного царя містяни приходять навіть родинами.
– Замовлення на виготовлення персонажів вертепу отримав від міської влади. Розумів, що біля вертепу багато фотографуються дітей та жінок, тому має бути їхній улюбленець. Спочатку думав про Володимира Зеленського, але в нього немає настільки великої підтримки та народної любові. А ось Винник — це зовсім інше. Чесно кажучи, не ставив за мету скопіювати образ співака. Просто хотів зробити схожого на нього. В результаті люди стверджують, що це скульптура саме Олега Винника. Хай буде так, нічого не маю проти. Над роботою працював три дні, використав дерев’яну липову колоду. Це дерево найкраще обробляється й не так тріскається.
Всередині металевий каркас, завдяки чому фігура чудово трансформується, — розповів нам Володимир Заєць. — Мене часто запитують зараз, як я ставлюсь до творчості співака. Скажу так, що ідолів у мене нема, а ось пісні його подобаються. Особливо «Повертайся додому», де розповідається про українців на чужині. Дуже актуально в нинішні часи. Крім того, імпонує, що Олега Винника не поглинула зіркова хвороба.
Додамо, що Володимир Заєць родом із села Затоки Барського району. Завдяки умілим рукам майстра звичайні дерев’яні колоди перетворюються на комедійних персонажів, відомих людей чи героїв мультфільмів. У нього є авторські рекорди. Найбільше пишається скульптурою Тараса Шевченка, яку вирізали дев’ять тисяч людей. Щодо скульптури Винника, то він не проти виготовити її окремо для співака. Щоправда, за винагороду, адже поп-зірка теж задарма не співає.
Віталіна Трудько