– Ви заслужили нашу любов і увагу своєю багаторічною працею на користь держави, на благо своїх сімей! – звернулась до присутніх Анна Ковальчук, заступник директора департаменту культури міської ради. – Це наша перша зустріч, але сподіваємось, що у Вінниці вона стане доброю традицією.

Це свято порадувало і підняло настрій всім присутнім. Атмосфера була надзвичайно теплою, родинною. Посмішки розцвітали на обличчях пенсіонерів, запрошених із міського територіального центру соціального обслуговування, із “Асоціації пенсіонерів Поділля”, товариства “Дітей війни”, із обласної спілки жінок України та громадських організацій… Треба було бачити, як завзято, драйвово люди у віці 60+ співали, танцювали, брали участь у веселих конкурсах! Зимонька-Зима Олена Никітюк у караоке згадала популярні пісні 80-х і навіть зібрала самодіяльний “Ансамбль Боні-М”. Словом, всі помолодшали!

– Цінуємо увагу до нас. Життя стало різноманітнішим! Ми зустрілись, потанцювали, поспілкувались, знайшли нових друзів, – поділились Лідія Скачко і Анастасія Грицева.

– У нас вже правнуки, а ми почуваємось 18-літніми! Хочемо, щоб про нас, пенсіонерів, не забували цілий рік! Адже екскурсії, поїздки нам так само цікаві, як і в молодості! – зауважила Тетяна Демченко, заступник голови “Асоціації пенсіонерів Поділля”.

Всі запрошені отримали солодкі подарунки від міської ради. А завершив свято перегляд веселої української кінокомедії “Скажене весілля – 2” з Петею Бампером у одній з головних ролей.