«Добрий день, редакціє газети «33-й канал»! Проживаємо ми в с. Струтинка Липовецького р-ну. Майже два роки тому нас жорстоко обманули.

Приїхав з Вінниці адвокат у селищну раду підписати договір про збільшення орендної плати пайовикам. Люди приходили, читали і підписували, думали, що справді додатково будуть давати 150 кг зерна. Але там про додаткову угоду щодо продовження оренди землі до 2030 року не було ні одного слова! Ми вже тепер зрозуміли, в чому справа. До кінця листка було пусте місце, ми думаємо, що вони дописали самовільно ще один пункт. Навіть у тих, хто не підписував у сільраді, все одно підробили документи.

У нас директор Остапенко Олександр Олександрович, ми сподівались, що це порядна людина, а виходить — помилились! Хочемо зі сторінок газети «33-й канал» звернутися до всіх людей с. Струтинки, чия земля у «Рапсодії» і хто чекає до 2025 року, щоб забрати свої паї. Вони самовільно продовжили до 2030 року! Це можна перевірити у державному реєстрі.

Ми казали сільському голові, звертались у Вінницю, дзвонили до директора, та він ніколи телефон не бере. Брешуть нам, що оренда до 2025 року, вони думають, що ми дурні і не знаємо, як знайти правду. Будемо разом позиватися до суду!

Жителі с. Струтинка»

Від редакції. Дійсно, всі дзвінки нашого кореспондента до Олександра Остапенка виявились безуспішними, він як тільки почув про «33-й канал» — кинув слухавку і надалі виключив телефон. Але редакція готова вислухати і опублікувати його точку зору на цю скаргу жителів Струтинки Липовецького району.