Шостий рік триває неоголошена російсько-українська війна. Країна руйнується зсередини. Повага жителям Крижополя за відстоювання своїх прав на медичну допомогу, за свої робочі місця., – написав у соцмережі депутат місцевої рпадиі з Томашполя Серігй Тімков. – Але ж зверніть увагу й на те що за такою логікою «закрийте лікарню в іншому районі, а залиште нашу бо у нас краща база» ми дійдемо до справжнього громадянського конфлікту. В інших районах проживають і працюють такі ж українці з такими ж правами. На мою думку потрібно вирішувати не локальні проблеми, а зрозуміти що унас одна спільна глобальна проблема і ім‘я цієї проблеми повна не компетенція і байдужість до долі України тимчасово найнятих нами чиновників.

Ось відео зiбрання бiля Крижопiльськоï РДА проти закриття ОЛIЛ. Частина 1 і 2. Крижопiль, Крижопiльський район, лiкарня…

Місцеві також пишуть:

– Крижопіль почався з залізниці. Зникне лікарня – почне зникати Крижопіль… Отже треба почати з демонтажу залізниці. Хоч на металлобрухті заробимо…, – вважає Олег Бринзя.

Водночас, Марія Солодчук пише :

– От настав час поговорити про ПЕЧЕРСЬКУ ОБЛАСНУ ЛІКАРНЮ ВІДНОВНОГО ЛІКУВАННЯ а тепер КНП «Печерська ОЛВЛ ВОР». Нажаль ніде діти правди, нашу лікарню ЗАКРИВАЮТЬ! Точніше ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я відмовляється надавати фінансування нашій лікарні. Печерська лікарня в кількості 70 працівників лікує та оздоровлює близько 1500 пацієнтів на рік. Має одні з найкращих показників лікування! Запис в лікарню іде за декілька місяців наперед. Заклад переповнений пацієнтами. Люди хочуть їхати саме в Печеру! А вони хочуть закрити. Колектив намагається відстояти, але нас не хочуть чути. Чиновники збунтувались проти нашого лікувального закладу. Від роботи нашої лікарні посадові особи з Департаменту не отримують нічого. Тому шановні пацієнти просимо вашої підтримки. Якщо ви маєте бажання лікуватись та відновлюватись в Печерській обласній лікарні відновного лікування, потрібна допомога. Ми мусимо разом відстояти наш заклад. Не допустимо, щоб нашу долю вирішили ті котрі знищують всю медицину!!!

Posted by Євгенія Крохмалюк on Monday, January 27, 2020