Парафіянами Православної церкви України, очолюваної митрополитом Епіфанієм, себе вважають 38,6% українців. Нерелігійних — 22,5%. На третьому місці 20,7% опитаних, які назвали себе парафіянами Української православної церкви (Московського патріархату), очолюваної митрополитом Онуфрієм. ,5% віднесли себе до категорії “православний, християнин без конфесії”.

До цієї випадкової вибірки не потрапив жоден мусульманин. Зазначимо, що для малих значень імовірністні математичні похибки завжди більші, для великих значень — похибки менші.

Про це йдеться в опитуванні, проведеному Центром “Соціальний моніторинг” і Українським інститутом соціальних досліджень імені Олександра Яременка, опублікованому 3 лютого.

Опитування проводилося з 24 по 28 січня 2020 року. В рамках дослідження було опитано 2003 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком окупованих територій Криму і Донбасу, за вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,24% з імовірністю 0,95.