Без електроенергії опинилося 70 населених пунктів. Найбільших неприємностей від негоди зазнали Вінницький, Літинський, Тиврівський, Жмеринський, Калинівський, Ямпільський райони та м. Вінниця.

Про це повідомляє прес-служба «Вінницяобленерго».

Енергетики у посиленому режимі усувають наслідки негоди. Над відновленням роботи електропостачання нині працюють 27 ремонтних бригад обленерго, задіяно майже 100 працівників та понад два десятки технічних транспортних засобів.

« Енергетики додають максимум зусиль аби якнайшвидше відновити роботу електромереж у зазначенихрайонах області та м. Вінниця. В деяких районах, особливо на території Замостянських електромереж з Тиврівською дільницею, маємо найбільшу кількість аварійних знеструмлень. Є навіть пошкодження доволі серйозні, і це потребує додаткових сил ремонтників і часу. Однак вже до кінця поточної доби, постараємося відновити роботу електропостачання, – наголосив начальник ЦДС», – додають у «Вінницяобленерго».

Також сьогодні стало відомо, що в місті Ладижин зірвано покрівлю з автовокзалу. На місті працюють рятувальники.

Крім того, рятувальникам доводиться прибирати із доріг повалені дерева. Автошляхи, зокрема, було перекрито у Літинському, Немирівському, Липовецькому районах та у Вінниці.

Рятувальники радять вінничанам у разі сильних поривів вітру щільно зачиняти вікна, прибрати з балконів предмети, які можуть випасти назовні. А на вулиці потрібно триматися подалі від рекламних щитів, ліній електропередач та дерев, а також не паркувати поруч із ними автотранспорт.

Posted by Roma Golovatiuk on Monday, February 24, 2020