Лише одна народна депутатка з восьми обраних до парламенту “мажоритарників” від Вінниччини взяла участь в історичному голосуванні Верховної Ради України за відкриття ринку землі.

В одномандатних округах мешканці Вінниччини минулого року обрали вісім народних депутатів. Двох – у виборчих округах міста Вінниця (Максим Пашковський та Анатолій Драбовський), решту – у районах області. Проте лише одна з восьми – Ірина Борзова – зареєструвалася на сесії, під час якої розглядався проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення. Голосування за ринок землі відбулося після опівночі 31 березня. Під час голосування вона натиснула зелену кнопку і підтримала законопроект, – повідомляє сайт UKR.NET.

Решта депутатів від Вінниччини – Максим Пашковський, Анатолій Драбовський (обидва від “Слуги народу”), Олег Мейдич (“Батьківщина”), Петро Юрчишин, Лариса Білозір, Микола Кучер та Геннадій Вацак (всі з групи “За майбутнє”) проігнорували голосування і були позначені системою як “відсутні”.