Про ситуацію з захворюванням на коронавірус в онкологічноному центрі розповідав під час щоденного брифінгу голова облдержадміністрації Владислав Скальський. Про це попросило його керівництво закладу. Силами лабораторно-діагностичного центру там було обстежено 109 контактних осіб, у тому числі 84 співробітники центру та 13 пацієнтів з можливої первинної зони контакту. В результаті обстеження у сімох співробітників відділення урології виявили коронавірус. Позитивним виявився тест в одного пацієнта відділення. Хірургічний корпус був закритий на карантин. Медперсонал шести відділень хірургічного корпусу перебувають на самоізоляції. Проведено дезінфекцію. Наразі обмежено функціонує поліклінічне відділення, хіміотерапевтичне, радіологічне, терапевтичне, ендоскопічне відділення.

На самоізоляції перебуває 1620 громадян. За добу на облік було поставлено 248. Складено 152 адміністративні протоколи за порушення правил карантину. До роботи задіяно 609 поліцейських , 139 службовців Нацгвардії, 28 рятувальників.

Загалом 61 підтверджений коронавірус, у тому числі у 6 дітей, і 137 підозр на території області зафіксували медики. Спалах інфекції зафіксований у Гайсині, де захворіли відразу 8 членів однієї родини. Через це у місті встановлені санітарно-пропускні пункти.

Поінформував Владислав Скальський і про забезпечення спеціальним лікуванням та харчуванням дітей з рідкісним захворюванням фенілкетонурія, котрих в області 51.

Між тим, життя триває. І голова ОДА розповів, що на трьох ділянках місцевих доріг у Тиврівському, Тростянецькому та Тульчинському районах тривають роботи з проведення середнього ремонту. Поточний ремонт здійснюється по всій мережі місцевих доріг області.

Ілона ВАЛЬТЕР

Брифінг голови обласної державної адміністрації Владислава Скальського (3. 04.2020)

Posted by Вінницька обласна державна адміністрація on Friday, April 3, 2020