На відео лікарі сидять у масках, а потім знімають їх, показуючи втомлені обличчя з відбитками масок.

Так, за даними МОЗ, в Україні 117 500 лікарів та 150 500 молодшого медичного персоналу, і зараз ці люди переживають найважчі часи.

“Щодня вони ризикують своїм життям, безпекою своїх родин, здоров’ям своїх дітей, щоб рятувати наші. Ми відступаємо на другий план, і все, що нам треба робити – бути свідомими і відповідальними. Герої нашого часу – втомлені і суворі, щодня йдуть у переповнені приймальні інфекційних, знаючи, що це ще не кінець. Бути вдячними всім медпрацівникам – це найменше, чим ми можемо їм допомогти. Ми з вами, ми дякуємо вам, ми віримо у вас, і чекаємо лише добрих новин”, – йдеться у відеозверненні.

Валентина Лісова

Міністерство охорони здоров’я України запустило соціальну кампанію підтримки лікарів #ПідтримуюЛікаря

Міністерство охорони здоров’я України запустило соціальну кампанію підтримки лікарів #ПідтримуюЛікарів ⚠️ МОЗ закликає кожного з вдячністю ставитися до відданої праці медиків, які протистоять поширенню коронавірусної хвороби та віддано рятують пацієнтів. Героями відео стали звичайні лікарі, фельдшери, медсестри. Саме вони щодня ходять на роботу, ризикуючи власним життям та здоров’ям, але розуміючи, що від них залежить. ❗️МОЗ переконане: держава має захистити передусім лікарів, щоб урятувати всю країну. Саме тому одним з пріоритетів відомства є затвердження надбавок медпрацівникам, забезпечення їх засобами індивідуального захисту, співпраця з українським бізнесом, який допомагає під час карантинних обмежень довозити медиків до робочих місць. Залишайтеся вдома! Це головне, чим ви можете допомогти лікарям у боротьбі з пандемією.

Posted by Міністерство охорони здоров'я України on Monday, April 6, 2020