Саме тепер ми зрозуміли, що найпочеснішою і найціннішою роботою є робота медиків.

Я низько схиляю голову перед такими людьми. І на сторінках вашої газети хочу подякувати всім лікарям та працівникам Вінницької лікарні імені Ющенка – 22 інсультне відділення — за людяність та професіоналізм. Відділення очолює невгамовна та енергійна жіночка – лікарка від Бога – Височанська Тетяна Григорівна. Тепер я можу стверджувати, що це дуже грамотний і кваліфікований спеціаліст. Довелося мені побувати у її лікарні. Вона уважна, постійно в пошуках нових форм лікування.

Завдяки її знанням я стала жити повноцінним життям. Вона в душі має щось таке, що піднімає настрій і віру в життя. І весь колектив, який очолює Тетяна Григорівна, такий же невгамовний і людяний.

Як кажуть у народі, яка яблунька, таке й яблучко. Лікарня переживає важкі часи, лікарі постійно перебувають у групі ризику. Та цього ніяк не відчувають хворі, їхня привітність викликає довіру, персонал грамотно і коректно виконує свої обов’язки. Лікарі дотримуються клятви Гіппократа. А сама Височанська Тетяна Григорівна є прикладом для всіх лікарів. Низький уклін вам, Тетяно Григорівно, і дуже велике дякую.

Ганна Петрівна Мартиняк,
жителька с. Тарасівки Жмеринського району