Відповідальну місію підтримки лікарень, амбулаторій, ФАПів і сільських рад на Вінниччині взяло на себе ТОВ «ТАС Агро Захід», яке входить до складу агрохолдингу «ТАС Агро». Нещодавно підприємством «ТАС Агро Захід» було надано цільову допомогу ЦРЛ у Калинівському, Погребищанському та Липовецькому районах.

Головний лікар Калинівської ЦРЛ Владислав Головащенко відзначив: “Ми давно співпрацюємо з ТОВ «ТАС Агро Захід» та Благодійним Фондом Сергія Тігіпка. У нашому районні зафіксовано найбільше випадків інфікування COVID-19. На наше прохання господарство поставило до лікарні запаси ліків для боротьби з підвищеною температурою, проти кашлю, дихальної недостатності тощо. Особливо вдячні за спеціалізовані костюми, медичні маски та дезінфікуючі засоби, адже їх зараз критично не вистачає».

Заступник голови Погребищанської РДА Петро Шафранський повідомив: « Компанія «ТАС АГРО» та БФ Сергія Тігіпка одні з перших відгукнулись та виділили 100 000 грн. на придбання апарату штучної вентиляції легень. Ми отримали засоби індивідуального захисту, медичні маски і спеціалізовані захисні костюми. Дуже вдячні компанії «ТАС Агро» та БФ Сергія Тігіпка за оперативну допомогу та всебічну підтримку нашого району у боротьбі з COVID-19.»

Олександр Дмитрук, головний лікар Липовецької ЦРЛ, сказав: «Наші лікарі дякують за надані засоби індивідуального захисту, адже вкрай необхідні. Тепер лікарі мають змогу приймати пацієнтів, не переймаючись за їхню та свою безпеку. Сподіваємось на подальшу співпрацю».

Директор «ТАС Агро Захід» Ігор Смаль наголосив, що підтримка Калинівської, Погребищанської та Липовецької лікарень аграріями не є одноразовою, вона планова і буде надаватися надалі.

ТОВ «ТАС Агро Захід» забезпечує місцеві громади, ФАПи та амбулаторії необхідними медичними товарами. Усім пайовикам надаються безкоштовно медичні маски та рукавички, інформаційні листівки. Соціально не захищені пайовики отримують продуктові набори. На території «ТАС Агро Захід» контролюють температуру за допомогою безконтактних термометрів. Працівники забезпечені багаторазовими масками, рукавичками та дезинфекційними засобами.

Компанія «ТАС Агро» турбується про людей. Бережіть себе і будьте здорові!