Колишній боксер і тренер телепроєкту «Зважені та щасливі» з Вінниці В’ячеслав Узєлков та його колишня дружина Марина Боржемська днями посварилися у соцмережі.

Раніше спортсмен стверджував, що жінка перешкоджає його стосункам з дітьми, тепер же він звинуватив її у тому, що рідко бачився з рідною матір’ю. А почалося все з невинного посту в Інстаграм спортсмена, де Слава Узєлков опублікував селфі з мамою і поділився радістю від першої зустрічі за довгий час. Коли ж користувачі поцікавилися у коментарях, що заважало спортсмену побачитися з мамою раніше, він одразу ж звинуватив колишню дружину. «Ця тварюка мене кинула, а мама зустріла і запитала про все. І навіть намагалася нагодувати», — відповів під знімком боксер.

Коментар вінничанина Слави Узєлкова сприйняли неоднозначно. Зокрема деякі обурилися і заявили, що чоловіку не робить честі так висловлюватись про колишню та матір його двох дітей. Навіть якщо він і Марина у розлученні. Але відомий боксер та тренер відповів на це коротко: «Мені пофіг. Я знаю її більше, ніж ви».

Пізніше в дискусію втрутилася і сама Марина Боржемська: «Мені неймовірно шкода, що мою любов і щирі почуття до твоїх батьків, які стали для мене рідними, ти побачив такими очима, — написала вона колишньому чоловікові. — Я завжди була вдячна їм за те, що вони подарували тобі життя. І найбільше мені шкода, що у всьому поганому, що з тобою відбувається, ти, як і раніше, звинувачуєш інших, але тільки не себе…»

Як пізніше Марина розповіла в бесіді з журналістами, колишній чоловік видалив її коментар і заблокував у соцмережі.

Додамо, що подружжя Марини та Слави Узєлкових завжди називали зразковим та ставили у приклад. Разом вони більше 20 років й народили двох дітей – Олівію та Роберта. Але в 2018 році всю країну здивувало їхнє розлучення. До цих пір так і невідома справжня причина, чому ця красива пара розійшлась. Мовчала і Марина, яка зараз мешкає із дітьми у батьків у вінницькій квартирі. Працює вона у Києві, зокрема із зіркою «Холостяка» Іраклі Макацарія, вона була тренером команд проєкту «Зважені та щасливі».

– Після розлучення я прибрала з свого прізвища «Узєлкова», залишивши тільки дівочу. Я прийшла в життя Слави , коли у мене не було квартири. І пішла з тим, з чим прийшла. Так, ми заробляли разом. Але я повернулася туди, де мене чекали. У мене залишилося головне багатство – діти, — зізналась Марина. – Вони, звичайно, стали частіше бачитися з батьком. Вони і тоді бачилися з ним. Просто все це залежить тільки від Слави. Якщо він буде цього бажати, вони будуть раді його бачити. Але я почала помічати, що вони вже не так чекають на нього, як раніше. Через це стає сумно, тому що батько повинен робити досить вагомий внесок у виховання своїх дітей. Роберт та Олівія мені говорять: «Мамо, у тебе такий блиск в очах». Ні, я не закохана. Але чесно скажу, я вже готова до стосунків.

Валентина Лісова