Як долають кілометри гвардійці у нашому матеріалі.
Замість громадського транспорту – двоколісний. Гвардієць Нікіта Царьков живе на околиці міста. Щоранку крутить педалі, щоб їхати на роботу. Десять кілометрів долає за тридцять хвилин. Каже, байк це чудове рішення : швидше доставить та тримає у формі.
«Карантин підштовхнув мене сісти на велосипед. На ровері швидше, а ще свіже повітря. Та найголовніше – безпечніше , не контактуєш з людьми», говорить нацгвардієць військової частини 3008 Нікіта Церков.
Користуються двоколісними здебільшого чоловіки, хоча й жінки не відмовляють собі у цьому задоволенні.
«Це добре для здоров’я, адже корисно проїхатись на свіжому повітрі. До частини з дому їхати не надто далеко, але після важкого робочого дня це навіть дає трохи відпочити, проїхатись не поспішаючи – зняти стрес і відволіктись думками. Та інколи з чоловіком на вихідних виїжджаємо на прогулянки для різноманітності дозвілля», розповідає командир відділення військової частини 3008 сержант Ірина Бойко.
Від початку карантину все більше гвардійців обирають двоколісний транспорт. Медики кажуть, їзда на велосипеді покращує кровообіг організму.
«При їзді на велосипеді задіяні майже всі групи м’язів, органи малого тазу, черевний прес, збільшується концентрація, та звичайно – це тренує серцево-легеневу систему та підтримує серце в тонусі”, – начальник медичної служби військової частини 3008 капітан Вадим Кириченко.
Гвардійці запевняють, що навіть після закінчення карантину віддадуть перевагу велосипеду перед громадським транспортом та маршрутками, і будуть їздити на роботу екологічним транспортом – заради користі для здоров’я.
Валентина Лісова