Вже вчетверте у пологовому відділенні Калинівської центральної районної лікарні медики дарують новонародженим у Всесвітній день вишиванки перші в їхньому житті вишивані сорочечки. Цього року 21 травня свої подаруночки отримати Миколка і Даринка. Минулого року вишиваночки отримали четверо новонароджених.

– Прикро, що цього року ми не можемо запросити на свято гостей, діток, яких ми одягали у вишиванки впродовж останніх трьох років, але ми підтримуємо дружні стосунки з їхніми батьками і вони поділилися з нами світлинами дітей у вишиванках, які зробили до Дня вишиванки – розповіла заступник головного лікаря Калинівської ЦРЛ Людмила Яремчук.

Варто зазначити, що у пологовому відділенні Калинівської лікарні вже давно склалися традиції по-особливому вітати немовляток, котрі народжуються на великі свята. Минулий рік був особливо щедрим на свята та подарунки. На новий рік та Різдво немовлят та їхніх матусь вітали Дід Мороз та Снігуронька. Дитину, котра народилася у День державного прапора, загорнули у жовто-блакитний прапор. На День Святого Миколая новонароджених пологового відділення одягнули у новорічні чобітки та святкові шапочки.

Загалом минулого року у пологовому відділенні лікарні побачили світ 315 малюків, серед них одна двійня. Тридцять вісім немовлят народилися вагою від 4 до 5 кілограмів, троє — з вагою 5 кілограмів 200 грамів.

Ілона ВАЛЬТЕР