– Але, як показав досвід трьох попередніх років, з часу існування таких комісій, не лише якість поліції не зросла, але й до делегованих громадських активістів була маса запитають. Хоча, під час призначень, «зарізали»і представників Майдану і навіть поранених на ньому, інших відомих активістів чи представників ГО.
Але так, здавалося б ретельно підібрані кадри, не активно проявляли себе і не завжди захищали інтереси громади, – зауважували депутати.
Був наведений під час обговорень кандидатур факт, коли делегований туди активіст… невдовзі виявився адвокатом злочинного угрупування, яке «кошмарило» кафе атошника у Вінницькому районі.
Може через такі делегування і таких активістів ми повертаємо Вінниччину та Україну у 90-ті?
Депутати попередили активістів, які виявили бажання бути в цих комісіях, що на цей раз контроль буде більшим.
Ось як виглядає список рекомендованих активістів, яких затвердять на найближчій сесії.
-до складу Управління патрульної поліції у Вінницькій обл.:
ПОКОТИЛО Владислав Миколайович – адвокат, учасник створення Патрульної служби в Україні та учасник проектів ОБСЄ в Україні з проведення курсів підвищення кваліфікації дільничних офіцерів поліціі
МАРТИНЮК Назар Романович – голова відділення Асоціації правників України у Вінницькій області, викладач Донецького національного університету ім. Василя Стуса.
До складу Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України:
БЕЗБАХ Володимир Григорович – голова Громадської Спілки учасників спеціального автодорожнього руху», викладач в ТОВ «НВП АДР Експерт» .
МЕЛЬНИЧЕНКО Володимир Миронович – адвокат, (індивідуальна діяльність), правозахисник, голова правління ГО «Подільський центр регіонального розвитку»
Уточнюємо. В комісії входить 5 чоловік. Серед них 2 громадських активісти, відібраних сесією облради.
Якщо у вас є якісь зауваження до кандидатів – надсилайте повідомлення на сайт та електронну пошту.
Тетяна Квасюк
Фото та відео Олексія Бойко
Детальніше на відео:
Вже наобирали,кармані непрофесійні комісії,тепер їхній вибір на собі відчули всі українці.Чому проводять конкурси при закритих дверях,не були проінформовані громадські організації області про проведеня конкурсу.
Ви не слідкуєте. Було офіційне оголошення на сайті Облради. Якого Вам ще оголошення бракує? На стовпах?
Насправді друз,і все набагато простіше. В комісії патрульної поліції у Вінницькій області спочатку був супер кадровий склад копів, що приступили до зовсім нової для них роботи! (Ну не рахуємо кілька ложок дьогтю в формі). Так ось коли держава забула про матеріальний стан насправді патріотичних кадрів, з/п у 8 тис.грн.. стала головною причиною відтоку кадрів! Навантаження величезне, судові тяганини в свій особистий час і т.д.привели до серйозного кадрового голоду. Підвищення з.п.не відбувалося декілька років..
Так ось.. люди, що почали приходити на комісії, після здачі тестів та фізо.. “печальні”, часто можна сказати критично. Тільки одиниці підходять останній час до планки членів комісії. А запитання чому саме патрульна, отримаємо відпрвідь: “Стабільність, з/п, мрія” і жирна крапка! Патріотичності практично 0… Типу “хочу змінити країну.. допомагати людям” більше не почуєш з 2018 року і до тепер..
Комісія не пропускада до навчання кадри з сумнівною репутацією, які мали постанови по 130, хуліганство, спроби обманути комісію.. і т.д. Але багато проходило тих, хто служив, хто був в дсо, часто зі служби конвою. Але ж все комісії невідомо, за 15-20 хв на людину, проскакують “ютуб актори”, що ми спостерігаємо все частіше і частіше.
Що до корупційної складової, навіть не сумнівається, такого за час участі в комісії небуло ні одного разу! Саме це завдання було покладено на членів ГО.
Дана робота виконувалась без оплатно і у свій вільний час. Дякую колегам за принциповість та порядність, це були гарні дні за краще майбутнє!