Уявіть собі: горизонт уже зачервонівся, світає, над водою ще не розвіявся туман. А ви на великій повітряній кулі з родиною чи друзями піднімаєтесь у ранкове вінницьке небо. І це вже не фантастика, а реальність.

Відтепер над Вінницею можна буде політати на справжній повітряній кулі. Вона називається «Щастя». Бо дійсно дарує щасливу нагоду відчути неймовірне. З висоти 500 метрів відкривається просто вражаюча панорама міста, Бугу, навколишніх мальовничих сіл. Можна зробити унікальні фотки, освідчитись в коханні, відсвяткувати день народження…

Щоправда, стартує цей літальний апарат о четвертій ранку, щоб встигнути приземлитись, поки немає вітру. Або ввечері, коли сонце сідає. На борт поміщається сім пасажирів. Можна з дітьми, старшими шести років.

Куля належить киянам, вона вже побувала в багатьох країнах на престижних змаганнях з повітроплавання. Виборола три чемпіонських титули. Брала участь в масштабних шоу, від яких у глядачів на землі просто паморочилась голова. Тепер дійшла черга до вінницьких відчайдухів, котрих захоплює небо.

– Ми плануємо регулярні польоти, — каже пілот кулі «Щастя» Валентин Щенявський, – сподіваюсь, він­ничанам сподобається. Це найбезпечніший вид транспорту. Куля рухається повільно – 10-30 км на годину, тому можна все добре роздивитись, зробити селфі з висоти пташиного польоту. Я вже 15 років літаю і жодного разу не чув від пасажирів невдоволених відгуків. Можливо, квиточок на наше повітряне судно й недешевий, це дороге задоволення. Зате побачене і отриманий адреналін та незабутні емоції вартують цих грошей.

Олена АНАТОЛІЄВА