В межах міста Ямполя Дністер протікає всього на відстані кількох кілометрів. Найперше для моніторингу ситуації потрібно було на кожен кілометр поставити хоча б одну людину, яка би в режимі онлайн оперативно доповідала про загрозу прориву води на городи, до будівель. Щоб люди знали до кого там, на березі, на своїй ділянці зверталися до цієї людини, пропонували свою допомогу, самоорганізовувалися. Наприклад, власники городів. Але цього зроблено не було. І немає по цей час. Власники городів вже стали в чергу за допомогою від держави.
В районі чимало дронів охороняють поля багатіїв. Але жодного дрона, який би літав зараз в зоні затоплення і моніторив ситуацію я не бачив. Не дивлячись на море відеокамер поліції – зони затоплення в онлайн режимі тут ніхто і досі не показував. Начальники пофотографувалися перед мішечками з глиною, яку насипали прикордонники і бійці нацгвардії, але зав’язок, щоб зав’язати ці мішечки, вони воїнам так і не дали досі. Так ті мішки не зав’язані стоять з глиною і досі без будь якої потреби біля газового господарства, а там де треба було -їх не було. Ось ту, наприклад, де я показую вам.
Як на мене, то я, на місці губернатора, президента за ось такі затоплення городів, яким можна було легко запобігти, зараз знімав би з посад, змушував би платити тих держслужбовців, які організовують рятувальні роботи в час цього незначного паводку.
Тобто хтось на деревині ‘збагатився’ (потім в деклараціях мілйони)..А держава потім виділяє гроші з бюджету,а це в тому числі наші податки.
Десь в принципі так і на заході країни..Корумповані чиновники там нищили ліси,а тепер всім наяву наслідки зливи на які підуть гроші з бюджету.
ненадо давать власть местным бандитам.только вертикаль власти когда наверху могут спросить и быстро наказать обложавшихся местных князьков
А місцеві ЗМІ були в захваті від героїзму начальників під час цих паводкових рятувальних робіт
Попахує шоколадками в писанині.
Городи забрати під рекреаційну зону, як і має бути біля Дністра, і питання зняте.