Президенту України Зеленському В.О.,
вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220,
Прем`єр-міністру України Шмигалю А,Д.,
вул. Грушевського, 12/2, м. Київ,01008,
голові Вінницької ОДА Борзову С.С.,
вулиця Соборна, 70, м. Вінниця, 21050
Тарковського Анатолія Миколайовича,
вул. Січових Стрільців, буд 4, кв. 35, м. Бершадь, 24400
телефон 0674907046

Звернення

Відповідно до Закону України “Про звернення громадян” як представник громадськості Бершадського району, член громадської ради при Бершадській РДА, доводжу до Вашого відома, що економічна та політична ситуація в нашому районі залишається складною. Попри анонсовані президентом зміни, нічого пов’язаного з реформами в районі не відбувається, а по соціально-економічним показникам ми вже традиційно “пасемо задніх”. Колись наявний потужний потенціал району і лідерство втрачено на роки.

Призначення на посаду голови РДА пана Русначенка В.В. не привело ні до яких позитивних змін.

Громаді наразі невідомо, за якими критеріями і особистими якостями було призначено пана Русначенка В.В. на владну посаду? Наскільки об’єктивно проводився відбір серед кандидатів? Чому була повністю проігнорована думка громадськості (громадських організацій, учасників бойових дій. волонтерів, ветеранів війни та праці) при призначенні на відповідальну посаду.

Головою РДА, паном Русначенко В.В., досі не оприлюднено стратегію соціально-економічного розвитку району, немає чітких відповідей на питання розвитку району після адміністративної реформи, немає відповіді щодо кумівства та корупції, боротьби зі злочинністю, аудиту земельних ресурсів, екології, знищення лісових насаджень, кадрової політики, створення нових робочих місць. До виконання будівельних замовлень на мільйонні суми залучаються ті самі організації із сумнівною репутацією. Немає прямого діалогу РДА з представниками громади, яке може призвести до зростання соціальної напруги. Люди не розуміють, чому із зміною влади погіршується якість життя, чиї інтереси лобіює вже нова влада?

Прошу провести перевірку роботи Бершадської РДА і, у разі виявлення порушень, вжити відповідних заходів для відновлення її нормальної роботи та захисту конституційних прав громадян.