Цей чоловік — переможець двох світових авіашоу, котрий щороку відбувається у Великій Британії. Минулого року його 15-хвилинний виступ виступ на міжнародному авіашоу Gdynia Aerobatic 2019 вразив увесь світ! Саме у серпні українець виборов головний приз за кращий пілотаж. А перед цим, у липні Булавко здобув ще одну перемогу на щорічних змагання військових льотчиків у Британії — RIAT-2019. Він повернувся з кубком за одиночний вищий пілотаж на літаку Су-27. За цього повітряного Оскара змагалится 25 кращих пілотів світу.

А нещодавно Юрія Булавка льотчика першого класу з 831-ї бригади тактичної авіації, що базується у Миргороді на Полтавщині перевели у Командування Повітряних сил. Він служитиме у новій структурі, котра називається операційне командування. А ще — неодмінно літатиме на бойових літаках.

Своїми перемогами завдячує у першу чергу інструктору — бойовому льотчику полковнику Олександру Оксанченку, котрий теж неодноразово здобував різноманітні призи. А найбільше пишається тоді, коли іноземці з повагою вимовляють — Україна! На «RIAT-2019» у Британії Булавко виступав уперше. До Британії українська команда летіла на трьох літаках. Судді оцінювали його сольний пілотажний виступ на бойовому літаку Су-27 у номінації «Кращий вищий пілотаж». Додому повернувся з кубком. Нагорода перехідна. Щороку на ньому викарбовують прізвище переможця. Тепер там і ще одне — аса з України.

Цього року престижні змагання відмінили через коронавірус. Замість змагань британці транслювали найяскравіші моменти з минулих шоу. Юрій Булавко сподівається, що наступногоь року неодмінно знову вразить усіх своїм виступом.

Сломія КАЛЮЖКО