Привіт, дорогі мої друзі! Під час феноменальної пандемії явно збільшується кількість людей з запоями, патологічним сп’янінням і хронічним алкоголізмом. Можливо, вони ходять без масок і не витримують дистанцію, бо довіряють внутрішній спиртовій дезінфекції. Інші гумористи, навпаки, навіть курять в масках.

Але я не лише професіонал. В мене є також віра і законна громадянська позиція. І скажіть, будь ласка, кого з вас також не хвилює таке просте питання: яке життя очікує дітей та онуків, якщо вони не шикують за кордоном? Скільки ще ми будемо жити в бруді та брехні? Як співав всенародний революціонер Ющенко: «Разом нас багато, але мертві бджоли не гудуть». І з кожним новим гарантом життя народу «покращується вже сьогодні». Нарешті ми обігнали Сінгапур, в якого немає навіть власної води. Бідолахи переробляють морську воду на питну. А у нас все у шоколаді. І бандити сидять у тюрмах, і багаті діляться з бідними, і в мародерів руки відрубані.

На тлі спорожнілих храмів зростає духовний рівень людства. Я не здивуюся, якщо друга хвиля коронавірусу буде урочисто присвячена до 21 вересня 2020 року. Це — День Різдва Богородиці. Саме так «шанують» православну віру сильні світу цього. Дехто вважає, що у нас взагалі душі від тварин і з нами пора кінчати. Не виключена також і єдина спеціальна вакцинація. З кожнем днем девальвується жива віра. В мене є великі питання до деяких попів, книжників і фарисеїв. Вони мовчать, бо для них тепленьке смирення перед лукавим — начебто «від Бога». Але, якщо ви хрещені, хоча б самі не забувайте Христа та його істинних апостолів. Адже усіх нас очікує праведний Суд!

Гібридна війна останніх часів — це битва за кожну душу. Особливо спокусливою є теорія єдності всіх релігій: «Всі ми діти єдиного Бога, але тільки називаємо Його різними іменами». На перший погляд все, начебто, правильно.

Не вважаю себе занадто релігійним, але мене цікавить лише результат.

Я кілька місяців, під особливим захистом, вивчав цей пантеїзм на практиці в індійському ашрамі реального чудотворця Сатья Саї Баби:

– Тут непомітно пропонується спасіння без Спасителя.

– При прихильному ставленні до інших тут немає місця для православ’я. Саме в День православного Різдва раптом повністю зникають навіть іконки, що нагадують про Ісуса.

– Багато християн, що знаходяться довго в «єдності релігій», непомітно втратили зв’язок зі Спасителем, вважають себе також святими богами і «не потребують визволення від лукавого».

Нам вже пообіцяли другу хвилю коронавірусу і нові цифрові технології. Отже, на нас ще чекає чимало сюрпризів і поздоровлень. Втім, читайте одкровення Іоанна.

Ми маємо поважати кожне віросповідання і всім бажати добра. Але без сильного і принципового морального лідера країні вже не піднятись!!! Мабуть, і Володимиру Зеленському ще не пізно зробити реальний крок до своїх виборців і святої української землі.

Вона вже самоочищається водою і вогнем. Ось це природний інстинкт самозбереження! Ще й загашені пожежі іноді знову з’являються після блискавок з неба.

Але ми спокійні завжди. Мудреці кажуть, що не потрібно боятися навіть смерті. І з цим я цілком згоден. Віра у вічне життя і повний спокій охороняють від багатьох бід і стресів, захворювань і проблем.

Гарна новина полягає в тому, що від зміни місць доданків загальна сума не змінюється. І чому такі мудрі заспокійливі об’яви не використовують навіть при вході на цвинтар?

Але є віра в те, що зерна відокремляться від полови. Так написано. І нехай ніщо не стане на шляху нашої спокійної посмішки.

Однак, від будь-якої шкідливої звички та залежності слід позбавлятися раз і назавжди! І чим швидше — тим краще. З такими речами не жартують.

І нехай все, що сказано між рядків, відкриється тим, хто чує.

Мир-мир-мир всім.

Олександр Овсянюк