На адресу редакції звернулись мешканці міста, які обурені тим, що по всьому місту невідомі вчепили рекламні оголошення із закликом… «подарувати щастя бездітній сім’ї», ставши сурогатною мамою чи донором яйцеклітини.

За словами людей, рекламу розмістили навіть під дорожніми знаками. І підозрюють – власники про це домовились із правоохоронними органами за винагороду. А ще жителі міста певні — така реклама є неетичною та аморальною, адже у ній продовження людського роду порівнюється із банальним «купи-продай».

– Ще вчора на стовпах Бершаді розклеювались оголошення про буріння свердловин, дешеві кредити, купівлю волосся дорого, що до нас приїхав цирк. Нині ж дійшло до торгівлі дітьми. Завтра рекламуватимуть послуги повій?! — обурюється від імені громади мешканець Бершаді Михайло Невеличко. — Але як дивитись людям у вічі, які намагаються з усіх сил отримати щастя чути дитячий сміх у своїй родині, коли це порівнюють із купівлею-продажем наче якогось предмета?! Є відповідні клініки та програми з допомоги вирішення проблеми. Нехай вони дають офіційну рекламу. Але розвішування подібних рекламних оголошень у містечках чи селах чи не на кожному стовпі більше насторожує стосовно доброчесності намірів, аніж допомагає.

У пресслужбі обласної поліції пояснили: дільничний наразі з’ясовує, хто саме та з якою метою розмістив ці оголошення. Якщо вдасться знайти, то їх чекає адміністративна відповідальність за порушення правил благоустрою. Крім того, правоохоронці мають перевірити, чи не містить діяльність даних «роботодавців» ознак шахрайства.

Валентина Лісова