До старту вже голові  10 команд з різних міст України і навіть очікують учасників з-за кордону.  На 10 різних за розміром повітряних куль, розрахованих на 4 – 7 людей  вінничани зможуть піднятись в небо над містом. Щоправда, поглянути на Вінницю з висоти пташиного польоту можна буде  не безплатно  – 3500 грн з людини.

Початок фестивалю 11 вересня о 14.00 годині – представлення команд. Вперше кулі піднімуться в небо перед заходом сонця, приблизно о 19.00 годині. Загалом заплановані ранкові і вечірні старти повітряних куль протягом трьох днів фестивалю.

Під час триденного фестивалю в центральному парку на майданчику, де розміщувався цирк, будуть проводити різноманітні майстер-класи: для дітей та дорослих, майстер-класи для юних повітроплавців (художня виставка), гончарна справа, кондитерська та хлібопекарська справа, рукоділля та сувенірна майстерність. Окрім того в програмі: fire-шоу, фотозони, кава, дитячий брифінг з пілотом повітряної кулі в форматі питання-відповідь.

Родзинкою фестивалю може стати одруження на повітряній кулі. Організатори все розпланували і чекають заявок від молодят. За додатковою інформацією можна звернутись за телефоном – +380988757667 (Катерина).

Ілона ВАЛЬТЕР