Тут із балкону сусіднього житлового будинку, звучали постріли в напрямку навчального закладу. Один з очевидців звернувся до інспектора патрульної поліції, з яким саме спілкувався через скоєне адміністративне правопорушення на дорозі, аби той звернув увагу на ситуацію. Поліцейський викликав підкріплення. Містяни ж подією обурені та вимагали суворого покарання до порушника.

Стало відомо, що постріли здійснив з пневматичної гвинтівки 53-річний нетверезий чоловік. На щастя, зброя не була зарядженою… Можливо, чоловік під мухою просто хотів налякати дітей, які гралися біля школи. На зловмисника склали протокол про адміністративне порушення, а гвинтівку ‒ вилучили. На чоловіка чекає штраф.

«Інформація надійшла 11 вересня до поліції на спецлінію «102» про те, що з балкона багатоповерхівки по вулиці Гоголя чоловік стріляє з рушниці. Слідчо-оперативна група, яка виїхала на місце, з’ясувала, що у квартирі з балкона, з якого стріляли, знаходились двоє чоловіків, два брати. Вони перебували у стані алкогольного сп’яніння. І один з них з балкону здійснював постріли з пневматичної гвинтівки, яка, як з’ясували поліцейські, не була споряджена кулями. Вони провели огляди в квартирі і поблизу будинку, і жодних пошкоджень від куль ніде не було. Ніхто від таких дій також не постраждав. Встановлено, що цей зловмисник просто намагався налякати дітей. Ця пневматична гвинтівка, стріляючи без куль, теж видає звуки, які схожі на постріл зарядженою гвинтівкою.

Порушник пояснив поліції, що не мав на меті комусь зашкодити.

Більше читайте вже завтра в газеті “33-й канал”.

Я требую огласки и уголовной ответственности!У меня лично много вопросов к полиции..Это не должно происходить в городе, который занимает 2-е место среди лучших городов для жизни в Украине. Что ждёт нас, если каждый, кто ненавидит детей начнёт обстреливать школу!??Вчера это произошло в четвёртой школе, а завтра может произойти в любой другой…

Posted by Marina Belostotskaya on Saturday, September 12, 2020