– Управлінням представництва інтересів держави в суді Вінницької обласної прокуратури опрацьовано публікацію “Депутати вінницької міськради хочуть бачити під Замковою Горою не парк, а елітну автомийку”, оприлюднену на одному з веб-сайтів.

За фактом виявлення людських рештків в районі Замкової гори у м. Вінниці внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України, – повідомляє прокуратура Вінницької області.

– Наразі у кримінальному провадженні проводиться досудове розслідування. Процесуальне керівництво здійснюється Вінницькою місцевою прокуратурою.

З метою перевірки доводів публікації щодо додержання вимог законодавства про охорону культурної спадщини та використання землі її спрямовано до Управління культури і мистецтв Вінницької обласної державної адміністрації та Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області.

Які висновки будуть і чи побачить прокуратура в цій ситуації порушення закону – невдовзі стане відомо. Відслідковуємо разом.

Юлія Іванюк