Жінка біля Кумбар 14 серпня 2020-го спричинила аварію під час маневру. Постраждав скутер Ярослава Пашкевича. Сьогодні в суд в останній момент вона не прийшла.

– Мені різко подзвонив її адвокат і сказав, що вона так само різко захворіла! Тому на 15.30 суду сьогодні не буде… Розгляд перенесли! Лікую пошкоджене коліно та виплачую кредит за розбитий скутер я сам…, – розповів Ярик під судом Вінниці.

Нагадаємо, що рівно 5 місяців скутер Ярослава зніс позашляховик KIA Sportage під час різкого повороту на вулицю Богуна. Із переломом колінної чашечки його госпіталізували до міської лікарні швидкої допомоги та згодом прооперували на круглу суму…

«Я проїжджав відділок поліції, що на Чорновола. Їхав у правому ряду зі швидкістю 35 км/год. Увімкнув лівий поворотник, щоб повернути на баню (вул. Магістратську, – прим. ред.). І тут мене просто зносить позашляховик, який їхав по лівій смузі. Машина повертала на Богуна і зачепила мене боком, — розповів Ярик Пашкевич тоді. – Далі все відбувається як в бойовику: перекидаючись скутер вилітає з-під чоловіка, сам він падає на землю та на реакції вистрибує від другої машини, яка мала би його переїхати».

Я як міг доповз до тротуару…

Штани в дрантя, з ноги тече кров. Скутер, куплений вісім днів тому в кредит, перетворився в хлам. І тут підходить водійка KIA та звинувачує, що це я її підрізав, — згадує волонтер. – На місце події викликали поліцію. “Швидку” викликали вже самі патрульні, бо жінка зробила висновок, що в скутериста «звичайні подряпини».

Коли під’їхала поліція, то патрульним вона почала розповідати, що через мене сталася аварія. Далі із відео камер Ситуаційного центру стало очевидно, що винна в ДТП водійка паркетника КІА. І після цього почалась історія  «давайте якось порішаєм»…

Рішають до цих пір! Бо після перелому колінної чашки в ногу Ярославу вставили титанову пластину… А ще через цю ДТП він втратив роботу, на яку мав виходити восени 2020-го.

– Найбільш прикро те, що ті три секунди, які водійка не змогла зачекати поки проїде один нещасний скутер, знищили мої плани на найближчі місяці. У мене мала бути співбесіда до Veteran Хабу, де я мріяв працювати. Тепер точно скасований проєкт, де я навчав медиків, не зможу брати участь в організації велопробігів та ще маса інших проєктів тепер для мене «на паузі», – зазначив після дорожньої пригоди в серпні минулого року Ярослав.

По гарячих слідах цієї ДТП у відділі комунікацій обласного главку поліції пояснювали, що за попередніми даними KIA Sportage та скутер їхали в попутному напрямку по вулиці Чорновола. Водійка позашляховика здійснювала маневр повороту праворуч на вулицю Богуна, а водій їхав прямо, у бік вулиці Магістратської.

Було відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст. 286 КК України (порушення ПДР, що спричинило потерпілому тілесне ушкодження середньої тяжкості), що штраф 3400-8500 гривень, виправні роботи на строк до двох років, арешт на строк до 6 місяців або обмеження волі на строк до 3 років з позбавленням права керувати транспортом на строк до трьох років або без такого.

Нині всі обставини аварії та її наслідки має вже встановити суд Вінниці…  Але 14 січня перше засідання так і не відбулось.

Слухання справи перенесли на 18 лютого на 12.00.

“33-й канал” готовий вислухати позицію водійки КІА та її захисника в будь-який момент…