Ультиматум і погрози “мордой повозить всех» (бо «СБУ он уже повозил») отримали журналісти «33-го каналу» від полковника МВС Антона Шевцова. Він чи бот під його іменем дав час до  11-го зняти матеріал нашого журналіста. Щоправда, писав він це в Україні  чи із Криму – встановлюють правоохоронці. Їхні джерела кажуть, що полковник України тепер працює в окупованому Криму керівником охоронної фірми.

У матеріалі, на який так зухвало відреагував полковник на своїй сторінці, повідомлення про  те, що Верховний Суд України поновив його на посаді начальника поліції Вінниччини. «33-й канал» написав про це  і подав відео та фото, як його виганяли громадськість і ветерани із Вінницького обласного управління.

А потім його затримали за підозрою у зраді Україні. Він сидів у суді в клітці. Був доставлений туди із СІЗО. Перед тим Шевцова затримали при спробі перетнути кордон із квитками до Москви. Потім раптом фактів, поданих СБУ, нашій прокуратурі виявилось недостатньо у справі. І її закрив прокурор.

А тепер давайте проаналізуємо ми з вами навіть загальнодоступні факти.

Ось відео із параду в Криму після окупації, це того, на який приїхав Путін. Може, це не Шевцов, офіцер української міліції,  йде радісно із георгіївською стрічкою і зустрічає його там? Та ще дають із родичами інтерв’ю пропагандистському каналу Росії?

Правда ж, це не факт?

А далі дані із загальновідомого сайту «Миротворець» (читайте під матеріалом).

Але це також не факт?

Подивіться ще сторінку, з якої прозвучала нам погроза, де цей чоловік явно заявляє, що він сепаратист. І його рідна мова – російська на кольорах роспрапора!

І ось тепер йому за рішенням Верховного Суду – реальних суддів, яким все- таки Україна і її народ зі своїх податків платить величезні зарплати, а не сепаратисти, під час війни із Росією мають віддати в підпорядкування особовий склад поліції Вінниччини!? Де кожен другий ветеран АТО! І які із 16-го мають розмовляти всюди із населенням державною мовою?!

Ну, знаєте, це вже не пофігізм, це вже якесь явне ґвалтування України!

Прокурори, судді, ви що, не бачили цього фактажу? Невже у нас уже перестали існувати вимоги ДОБРОЧЕСНОСТІ?

У це важко повірити на 7-му році війни із Росією, але всім відомий полковник Антон Шевцов через суд поновився на посаді начальника ГУНП у Вінницькій області. Два перших суди йому відмовили, але він зі своїми адвокатами вміє рахувати – і третій суд таки прийняв рішення на його користь…

Чи потрібна Шевцову посада у Вінниці?

Скоріш за все – ні! Бо після нещадної критики міністра Авакова на сторінці  – “Антон Шевцов – мой родной русский язык та “сепаратист” – навряд чи Шевцову будуть раді на Театральній.

Мета Антона Шевцова із Фейсбуку ясна, як білий день…  Бо Антон Шевцов із соціальної мережі, якщо це насправді він, а не якийсь бот чи агент ФСБ, вимагає після суду двох простих речей: компенсації по зарплаті за останні 5 років та оформлення пенсії МВС йому як полковнику – правоохоронцю.

Щоб чітко розуміти, що це за сума, то компенсацію можна оцінити в 1-1,5 млн та довічну пенсію кримському полковнику по 10-12 тисяч гривень на місяць чи 120-150 тисяч на рік…

А Шевцову влітку буде  лише 45, тому годувати Україна буде його довго, років 30 мінімум…

Чому він сам себе називає у соціальній мережі “сепаратистом” і погрожує «33-му каналу»та журналісту Роману Ковальському ультиматумом та “мордой повозить всех…»?

Бо ми намагались написати і показати про нього як керівника поліції Вінниччини всю правду – неприємну, сумнівну, приховану та відверто проросійську…

І як він нервував, коли під вікнами його службового кабінету горіли шини, а вінницькі фронтовики відкрито запитали у  Шевцова, “де він воював”…

І про парад побєди в окупованому Криму, і про колорадські стрічки, під якими вже вбивали українців на півострові та Донбасі, про дружнє фото із Валуєвим, депутатом Держдуми, який прибув вітати «Крим наш». І про пачки доларів на кордоні із Білоруссю, куди полковник поліції під присягою на вірність народу України легко виїздив без проблем і  варіантів бути заарештованим ФСБ…

Але чого боятись? Коли він, діючий офіцер України, ще тоді 17 разів безперешкодно їздив до Криму, будучи обізнаним у державних таємницях, та брав участь в АТО?  Яку, щоправда, фронтовики тоді і тепер піддають сумніву!

Чого боятись, коли в Черкаській  області саме поліція, за участі відомих персонажів, забезпечила вибори племіннику відомого політика із Вінниччини при повній владі «вінницьких» у країні?

Чого хвилюватись, коли посада в бунтівній, гайдамацькій та майданівській області тобі дісталась, як приз? І це було не за Зеленського, а Порошенка!

І саме через продажні суди різного роду проросійська  “шевцовщина” купує собі сучасні індульгенції… Та мріє на пенсії від гуманної “хохляндії” спокійно доживати віку в «родной гавани»- на окупованих рашистами берегах українського Криму.

Одним словом, ви тут, «терпіли», відстоюйте Україну! А ми там – зірвемо Джек-пот. І ВСЬО порішаєм? Бо в Україні знову можна купити все?

Матеріал ми не зняли. Ви можете почитати його тут.

Але ми ще звертаємось до голови ОДА як гаранта Конституції на Вінниччині Сергія Борзова. До голови Вінницької обласної ради В’ячеслава  Соколового, який на той час був прокурором Вінниччини – і це його підлеглий не побачив наведених фактів?! До нардепів від Вінниччини! До Президента України Володимира Зеленського: доки журналістам і патріотам в Україні будуть так зухвало погрожувати працювати і на що звелись в Україні її суди і правоохоронці?!

Саме за цю публікацію – https://33kanal.com/news/119394.html  Антон Шевцов поставив «33-му» ультиматум. Як бачите, ми її не зняли. Нагадуємо полковнику, бо, може, він забув закони України, що це перешкоджання професійній діяльності журналіста, погрози і тиск на ЗМІ! Серйозна стаття!

Колектив «33-го»