Як виростити смачні та корисні овочі вдома – розповіла «33-му»

Інна Суверток з Тиврова може годинами розповідати про своє господарство, адже вже багато років вона розводить нові та цікаві сорти помідор і перців. Із нашим виданням жінка поділилась всіма секретами, аби кожен міг і собі ласувати смачними овочами з грядки.

Перець відкриває наш посівний календар, слід його сіяти до кінця лютого. Потрібно придбати насіннєвий матеріал, продезінфікувати його і проростити.

Субстрат і ємності для вирощування розсади теж слід перед посівом знезаразити. Але найважливіше – це розрахувати терміни посіву, тобто вибрати найсприятливіші для цього дні, адже від цього залежить розвиток сіянців і в врешті решт якість та кількість плодів. Дехто орієнтується за знаками зодіаку. Та в мене секрет більш простий. Якщо перець посадити при ростучому Місяці, активність його зростання буде набагато вища, ніж при посадці перцю в період спадного Місяця.

Ґрунт для розсади перців має бути пухким, живильним, -каже Інна Суверток, – Розсада перцю в грунт має висаджуватись орієнтовно у віці 60-70 днів з моменту сходів. Це десь всередині травня. Але минулого року в цей час на Вінниччині ще був мороз, то ж частину втратила. Саме тому слід бути обачним та зарання більше не висаджувати. Знаєте, я дуже люблю перець за різноманіття кольорів та розмірів. В мене є сорт Веселий гном, то він за розмірами трішки більше оливки. Це справжній екзот і ідеально підходить для фуршетів. Перець «Чудо-паприка» на вигляд як гірка перчиця, але він дуже солодкий. Болгарський перець я додаю в борщ, закрутки, до томатного соку. Раджу звернути увагу на сорти «Інгріт», «Червоне вино», «Золотий дощ».

Крім традиційних перців не залишилися без уваги і помідори.

-Подобається томат Хурма, його на вигляд навіть не відрізниш від однойменного фрукта. У більшості випадків використовується як салатний. Із цього сорту виходять чудові соуси. Помідор Золота канарейка має форму сливочки із зігнутим носиком, росте до трьох метрів та плететься по деревах. Яскравий зелений колір та вражаючий смак має томат Малахітова шкатулка.

Американський ребристий — це середньостиглий сорт, плоди масою 500-700 грамів мають оригінальну форму. Коли вони дозрівають, зда¬ється, що кущі обвішані величезними червоними кві¬тами. Можна вирощувати як під плівкою, так і у відкритому ґрунті. Сорт має гарну стійкість до основних захворювань томатів. Плодоносить до пізньої осені, дуже врожайний. Апельсин стійкий до фітофтори.

Досить великі плоди, за формою і кольором нагадують справжній тропічний апельсин. Як і більшість представників великоплідних сортів, Орлиний дзьоб відрізняється м’ясистої соковитою м’якоттю, призначений в основному для нарізки в салат. Плюсами сорту є хороша врожайність; транспортабельність; стійкість до несприятливих змін погоди; великі плоди. Безумовно, зростаючий інтерес до чорних томатів пов’язаний з їх незвичним кольором. Насправді плоди не можна назвати чорними: забарвлення може варіюватися від фіолетово-коричневого до шоколадного. Темна плоди в поєднанні з контрастними білими, зеленими або жовтими продуктами додадуть звичним, овочевих салатів новизну. Стильні закуски з чорними помідорами прикрасять будь-який стіл. Смак чорних помідор Однак тільки ті, хто пробував чорні томати, можуть з упевненістю заявити: ці помідори – найсмачніші! Їх тонка шкірка і ніжна, що тане м’якоть нікого не залишить байдужими. Завдяки підвищеному вмісту цукрів вони більше схожі на фрукти, ніж на овочі. А антоціани, лікопін і каротиноїди, що містяться в плодах, роблять їх корисними для організму.

Так як районному центрі скрутно із роботою, Інна Суверток продає насіння, зібране на власному городі, ділиться секретами з аматорами-городниками. Та зізнається, інколи його й дарує. 17 лютого, коли світ відзначав День спонтанного вияву доброти, жінка безкоштовно надіслала насіння десятьом господарям з різних куточків України. усміхається – це для популяризації смачного та натурального, хай смакують люди на здоров’я.

Віталіна Володимирова