Нині перед мостом на Старе місто нова тимчасова розмітка, круговий острівець із червоних бочок та вимкнені світлофори…
– В перші дні було вдосталь бурхливих реакцій від водіїв та пішоходів на цей експеримент від Агенції просторового розвитку. Нині вінничани вже звикли до такої організації руху… І здебільшого городяни повідомляють порушників ПДД і різке зниження авточерг в часи пік. Попередньо пропускна здатність перехрестя зросла на 10-15%, але поки що йде збір інформації про новий порядок руху.
Після закінчення експерименту всі дані будуть оброблені та буде озвучено публічний висновок про результати. Це робота Агенції просторового розвитку…, – зазначив щодо нового кільця перед мостом на Старе місто депутат ВМР Віктор Перлов.
– Від себе скажу коротко – Катастрофи тут не сталось! Хоча багато хто її прогнозував. Кільце перед мостом на Старе місто працює позитивно. Є схвальні відгуки від мешканців саме Старого міста, які тепер набагато швидше долають це завантажене перехрестя. По пішоходах є питання, бо водії раптом вирішили, що їх пропускати не треба…
Нагадаємо, що з початку березня на перехресті вулиць Князів Коріатовичів і Оводова перед Староміським мостом на одному із найбільш перевантажених перехресть у Вінниці запустили експеримент. Бо тут через недостатню пропускну здатність перехрестя в години пік тут систематично спостерігаються затори. Тому компанія Урбан Прогрес на замовлення Агенції просторового розвитку провела моделювання реорганізації цього перехрестя з влаштуванням саморегульованої кругової розв’язки.
Якщо тестова експлуатація на практикці доведе ефективність кругового руху на перехресті вулиць Коріатовичів та Оводова перед Староміським мостом це рішення буде прийняте на постійній основі», – зазначала три тижні тому Агенція просторового розвитку.
А які ваші враження від руху на цьому перехресті в режимі кільцевого руху на авто і по пішохідних переходах?
Роман Ковальський
Супер. Вся Польща саме так організувує проїзд перехресть і там ніяких проблем. Потрібно всі звикати до прогресу в організації руху транспорту.
Реально стало менше пробок на Коріатовичів.
Чудово працює
Тільки неук може називати Старгородку (Старий Город) – “Старим Містом”.
Там “міста” ніколи не було – лише городи, огороджені пасовища та пару хаток (хутори).
До слова, “город” як поселення – абсолютно українське слово.