Ми прийшли до Свята Свят через випробування. Через війну і пандемію. Через негаразди і несправедливості.

За словами п’ятого президента,  лідера “Європейської Солідарності”, народного депутата Петра Порошенка,  ми часто не помічаємо важливого у буденних речах.

“Поки Росія не почала війну, ми не відчували ціни миру. Поки не поширилася пандемія, побажання здоров’я лунали, неначе потерті слова. Навіть Великдень часто-густо зводять до яєць, «паски і ковбаски». Багато хто втрачає віру. У своїх ближніх. У майбутнє країни. В самих себе”,- ідеться у вітальному слові політика.

Петро Порошенко зауважив, що  якби воїн не вірив у перемогу, чи зміг би він протистояти агресору? Якби лікар не вірив, що вирве пацієнта з обіймів хвороби, чи стало б йому духу знову й знову заходити до палати? Якби ми всі не мали віри в себе, чи побачили б ми, як наші знання, хист і мрії втілюються у добрі справи для інших?

“Не гріх комусь надто довіритись, поклавшись на порожні і нещирі обіцянки. А от зневіра – то справжній гріх. Сказано у Писанні: по вірі вашій воздасться вам. Ми все зможемо. Це залежить лише від нас, від нашої віри. У власні сили, в Україну, в Господа Бога.

Ми прийшли до Свята Свят через випробування. Через війну і пандемію. Через негаразди і несправедливості. Не піддалися на шантаж агресора і не панікували через ковід. Ми чесно працювали, допомагали лікарям, хворим і соціально незахищеним”, –  наголосив Петро Порошенко.

Політик переконаний, що українці як християни мають вірити, що Господь вказав нам дорогу до спасіння. І ця дорога пролягає через любов до свого народу, готовність захищати рідну країну і разом творити її майбутнє:“Вітаю усіх українців, для кого Великдень справді Великий День. Все у нас буде добре. Обов’язково! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!”

Фото: bigkyiv