Традиційно у парку Дружби народів на березі Вишенського озера 7 липня вінничани святкували Івана Купала. Відвідали свято сотні містян. На них чекали велика розважальна програма, тематичні локації, етно-містечко, різноманітні майстер-класи. Можна було спробувати різні смаколики, які готувалися на одній із галявин.

Стартувало святкування у парку Дружби народів по обіді. Відвідувачі Територіального центру соціального обслуговування співали, танцювали та показували веселі сценки. Також каталися на катамаранах та плели віночки.

А ближче до вечора на берег Вишенського озера прийшли сотні вінничан, які брали участь у різних майстер-класах. Найбільш популярним став майстер-клас з плетіння віночків із польових квітів, які потім пускали на воду. Також усі бажаючі могли безкоштовно покататися на човнах «Драконах».

І уже традиційно рятувальники обливали усіх охочих водою із пожежної машини. А тим часом на головній сцені свята виступали ансамбль пісні і танцю «Поділля», гурти «Глорія» та «Лесик і Карпо».