Все, що буде на сцені, не знають навіть вони!

Найвеселіший вечір, неймовірну кількість сміху і жартів та максимум взаємодії з публікою у неділю подарують вінничанам актори кращого імпровізаційного шоу країни IMPROV LIVE SHOW.

Великий концерт відбудеться 22 серпня о 20:00 у PIROGOV SKY – просто неба у музеї-садибі Пирогова.

– Ці емоції на 100 % не забуде ніхто! – гарантують організатори – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ». – IMPROV LIVE SHOW – гумористичне шоу, що не схоже на жодне інше! Бачити, як блискавичні жарти народжують тут і зараз, як глядачі стають героями повної імпровізації, без жодних заготовок чи сценарію – це фантастика! І, звісно – море сміху та радості, які не забуде жоден глядач!

IMPROV LIVE SHOW – перше в Україні гумористичне шоу без будь-якого сценарію, заздалегідь написаних жартів чи відрепетируваних мініатюр.

На унікальному концерті разом із популярними коміками вінничани зможуть:

* ДОЛУЧИТИСЯ до світу непередбачуваної комедії!

* ЗАПРОПОНУВАТИ власні теми для жартів!

* СТАТИ УЧАСНИКОМ імпровізації разом з популярними коміками-акторами!

В IMPROV LIVE SHOW всі теми для жартів дають глядачі, тому ніхто не знає, що відбудеться у наступну секунду, але точно відомо, що це точно буде смішно!

Адже IMPROV LIVE SHOW створене акторами, які відточили свою майстерність на найгучніших гумористичних телепроектах! Володіючи бездоганним почуттям гумору і шаленою харизмою, вони вміють запалювати залу з найпершої секунди!

Володимир Шумко – актор «Жіночого кварталу» і театру імпровізації «Чорний квадрат», учасник «Ліги сміху» у складі команди «180 и выше», коуч-тренер МК «Improsto», актор серіалів і кіно.

Костянтин Трембовецький – чемпіон «Ліги сміху» у складі команди «Прозрачный гонщик», ведучий «Хороший, плохой, злой подкаст», сценарист найвідоміших серіалів для телеканалів «1+1», «Новий канал».

Роман Міщеряков – чемпіон «Ліги сміху» у складі команди «Два капітани 1955», актор «Жіночого кварталу», переможець у жанрі «імпровізація» «InternationalStandUp Festival» та «InternationalStandUpComedy Week», переможець міжнародного фестивалю комедійної імпровізації «Ліга Імпровізацій».

Валентин Міхієнко – учасник «Ліги сміху» у складі команди «Крупа», актор «Жіночого кварталу», Youtube-блогер каналу «Львы на джипе», переможець першого міжнародного фестивалю комедійної імпровізації «Ліга Імпровізацій».

Гумор і вміння дарувати радість іншим – у них у крові! Тому гарний настрій і винятково позитивні враження гарантовані всім, хто у неділю прийде на концерт.

– Справжні акули пера і гумору дуже скучили за вінницькими глядачами і готові показати свої зуби у великій усмішці. Впевнені, що ви зробите те ж саме у відповідь. У вас просто не буде інших варіантів! – гарантують організатори.

Не пропустіть великий концерт IMPROV LIVE SHOW у неділю, 22 серпня, о 20:00 у PIROGOV SKY – просто неба у музеї-садибі Пирогова

Буде гостро, пікантно, дотепно і дійсно незабутньо!

Квитки на концерт (від 200 грн) купуйте на сайтах http://bilet.vn.ua і https://afisha.vn.ua, а також у касах у Будинку офіцерів, «Універмазі», рок-магазині «Мобі Дік», «CHERDAK», тур-клубі «Бідняжка». 

Замовлення безкоштовної доставки квитків у будь-яку точку Вінниці за тел.: (098)101 00 63, (093)101 00 63.

Нагадуємо: у неділю для відпочинку територія PIROGOV SKY буде відкрита з 18:30. Так що перед концертом у всіх буде багато часу для релаксу, спілкування і прогулянок прекрасним музеєм-садибою Пирогова.

У день концерту у PIROGOV SKY глядачів чекає стильна лаунж-зона, де є крісла-мішки, гамаки, пуфи – все для комфорту. А в зоні фудкорту всі бажаючі можуть поласувати смачними сюрпризами від кращих ресторанів Вінниці.

Також організатори звертають увагу: навіть якщо раптом у цей день розпочнеться дощ, концерт скасовувати не будуть. Адже літні дощі короткочасні, а для глядачів закуплено дощовики, які за необхідності всім будуть роздавати безкоштовно.

Організатор – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

За підтримки Національного музею-садиби М. І. Пирогова.