День здійснення будь-яких задумів – прогноз найбільш яскравих астрологічних аспектів для кожного знака зодіаку

Овен (21.03-19.04)

Зірки обіцяють Овнам дуже вдалий день. Ділова активність, творчість, любовні і сімейні відносини – все складеться якнайкраще. Представники знаку можуть розраховувати на серйозні зміни в житті. Важливо не упустити свій шанс і спробувати здійснити давні бажання.

Телець (20.04-20.05)

Тельцям краще відкласти справи і не займатися важкою фізичною працею. Можливо, що випливуть назовні проблеми, які назрівали в недавньому минулому. Зірки радять реально оцінити те, що відбувається, і постаратися прорахувати ситуацію на кілька ходів уперед. У сімейних відносинах пануватиме непорозуміння, не виключені скандали.

Близнюки (21.05-21.06)

Близнюки зіткнуться з проблемами близьких, які зажадають їх участі та допомоги. Ймовірно поліпшення фінансового становища: виграш, повернення боргу або укладення вигідної угоди. Зірки обіцяють успіх у любовних справах, нове захоплення або легкий флірт.

Рак (22.06-22.07)

Раки потраплять у вир подій і проблем, які вимагатимуть негайного вирішення. Можливо ділове знайомство або несподіваний збіг обставин, який принесе прибуток. Загалом день складеться добре і принесе невеликі, але перспективні зміни.

Лев (23.07-22.08)

Зірки радять Левам зосередитися на конкретних справах і бути більш активними. Гарний час для навчання і пошуків шляхів самореалізації. Рекомендується організувати зустріч із друзями або близькими, а також зайнятися здоров’ям.

Діва (23.08-22.09)

Дівам корисно зайнятися навчанням, хобі, а також всіма видами діяльності, в яких можна проявити таланти. Можливі дрібні труднощі на роботі і в сімейних стосунках. Одиноким представникам знака випаде шанс налагодити особисте життя.

Терези (23.09-22.10)

Терези зіткнуться з проблемами у спілкуванні і домашніми клопотами. При цьому будь-яке починання, навіть найбільш ризиковане, закінчиться вдало. Рекомендується проявити рішучість і шукати нестандартні шляхи в досягненні цілей. Ймовірні романтична пригода або радісна зустріч.

Скорпіон (23.10-21.11)

Життєвий потенціал Скорпіонів зросте, що забезпечить їм успіх у відносинах і справах. Можливе просування по кар’єрних сходах або фінансовий прибуток. Не виключена можливість виграшу, подарунка і приємної звістки.

Стрілець (22.11-21.12)

На Стрільців чекає успіх у любовних справах, а також поліпшення фінансового становища. Не виключені нове захоплення або легкий флірт. День сприятливий для спілкування і встановлення нових контактів. Працездатність і продуктивність допоможуть представникам знака підвищити авторитет у колективі.

Козеріг (22.12-19.01)

Зірки обіцяють Козерогам успішний початок будь-якої важливого справи, проте не рекомендують ризикувати і робити дорогі покупки. Варто прислухатися до порад друзів і близьких, а також раціонально використовувати силу та енергію.

Водолій (20.01-18.02)

Водолії можуть розраховувати на прибуток і відкриття нових перспектив. День сприятливий для звернень до начальства, в держустанови, громадські організації. Зірки обіцяють вдалі ділові та особисті зустрічі, а також досягнення високих результатів у роботі. Важливо не відступати назад і не йти на компроміси.

Риби (19.02-20.03)

У Риб вдало складуться особисті стосунки і нові знайомства. Крім того, зірки обіцяють успіх у фінансових справах: не виключені вигідна угода, приваблива пропозиція або виграш.