Раніше правоохоронці викрили збут наркотичних таблеток у поліклініці Хільницької ЦРЛ.

Оперативники із залученням бійців спецпідрозділу КОРД затримали 45-річного зловмисника, який на території Вінницької області продавав заборонений у вільному обігу лікарський засіб метадон. Кілька місяців поліцейські документували протиправні дії раніше судимого за наркозлочини правопорушника та затримали його одразу після чергового продажу таблеток у центрі Вінниці.

– Протиправні дії 45-річного жителя Калинівки документували кілька місяців та здійснювали оперативні закупівлі. Він вже має судимість за злочини, пов‘язані з незаконним зберіганням та збутом наркотичних засобів та психотропних речовин, але продовжував торгувати забороненими таблетками. Під час однієї з таких оборудок його й затримали, — повідомив начальник Вінницького районного управління поліції Віталій Курчик.

Зловмисник знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання. Вирішується питання про оголошення йому підозри та обрання запобіжного заходу – тримання під вартою.

Нагадаємо, минулого тижня справжній наркотрафік викрили правоохоронці у Хмільницькій ЦРЛ. Там у поліклініці фельдшерка замісної підтримувальної терапії наркологічного відділення лікарні через наркозалежного посередника торгувала метадоном.

Від продажу забороненого у вільному обігу таблеток заробляла щодня від 4000 до 6000 гривень. Фельдшерці готується підозра. А чи були причетні до цієї схеми інші працівники лікарні та адміністрація закладу — ще мають з’ясувати правоохоронці. Поки відомо, що попередній головний лікар звільнений і призначений новий виконуючий обов’язки директора.