День, коли зовнішній негатив вступає в конфлікт із нашим внутрішнім станом, що робить людей апатичними і позбавляє їх волі до життя. Кращі  астрологи України радять:

Овен

Небажано відповідати на витівки недоброзичливо налаштованих людей — нічого, крім конфлікту, який нікому не потрібен, це не дасть, так що краще холоднокровно проігнорувати його і промовчати.

Телець

День сприятливий для будь-яких фінансових операцій — особливо тих, у яких важливий баланс: ви легко зведете дебет з кредитом, заплатите за всіма рахунками і розрахуєтеся з завислими з вікопомних часів боргами.

Близнюки

Від колег, які бажають здивувати вас своєю роботою, сьогодні не буде відбою, ось тільки робити цього не варто: часу це заняття забере багато, а подяки — як матеріальної, так і моральної — дочекатися не вдасться.

Рак

Головне цього дня — впевнено і без сумнівів йти до досягнення мети, яку ви перед собою поставили: від вашої улюбленої тактики “крок вперед і два назад” краще відмовитися — фортуна навряд чи її підтримає.

Лев

Кохану людину не можна обдурювати в будь-який день, але сьогодні брехня особливо небажана: вона досить швидко виявиться і взаєминам, якими ви дуже дорожите, швидше за все, може прийти кінець.

Діва

Поповнити запас енергії, брак якої ви сьогодні будете відчувати, можна, займаючись улюбленою справою і спілкуючись з тими, у кого її завжди в надлишку — маленькими дітьми і домашніми тваринами.

Терези

День підходить для рішучих дій професійного плану, але — з однією умовою: кожен крок повинен бути продуманий, а його наслідки — ретельно прораховані, в іншому разі є ризик помилки і збитків.

Скорпіон

День ідеально підходить для занять благодійності: чим більше добрих вчинків ви сьогодні зробите, то більша буде подяка, яку в результаті надішле вам доля.

Стрілець

Небажано ставати до реалізації нового — складного і трудомісткого — проєкту без докладного і ретельного плану: великий ризик заплутатися і ні на крок не просунутися в роботі.

Козерог

Всупереч знаменитій приказці мета далеко не завжди виправдовує засоби, які використовують для її досягнення: особливо це стосується негожих вчинків — від них краще відмовитися.

Водолій

Не варто витрачати час на обговорення чуток і пліток, якими будуть докучати вам навколишні в цей день: через кілька тижнів вони розвіються, а неприємний післясмак залишиться у вас надовго.

Риби

День — зрозуміло, за можливості — краще провести на самоті: на жаль, спілкування з оточенням, навіть якщо йдеться про друзів і близьких, може призвести до серйозного конфлікту, вийти з якого вдасться не одразу.